Meie säravad finalistid on valitud! “Evian Summer Model 2013”

Meie säravad finalistid on valitud! “Evian Summer Model 2013”

Buduaar sõidab neljandat suve järjest koos kümne Eesti säravaima naisega suvepealinna, et läbi viia suur hobimodellivõistluse finaalüritus.

Buduaar sõidab neljandat suve järjest koos kümne Eesti säravaima naisega suvepealinna, et läbi viia suure hobimodellivõistluse finaalüritus.

Kõikide ilusate modellihingega tütarlaste seast, kes oma kandidatuuri Evian Summer Model 2013″ alamlehele üles laadisid, pääses otse finaali viis kõige kõrgema keskmise hindega kaunitari.  Evian®-i ja Buduaari žürii valis üle 100 kaunitari hulgast välja veel viis finalisti, kelles tundus olema kõige enam potentsiaali modellitööks. Vaata allpoolt, keda ootab 27. juulil suvises Pärnu rannas toimuval Monster Music Fesivalil esinemisterohke  võistluspäev ning kellel on võimalus saada 2013. aasta suvemodelli peavõitjaks.

Kindel on see, et tulemas on tore võistluspäev, sest igal aastal on finaali pääsenud ilusad, meeldivad ja julged tütarlapsed. Eelnevate aastate võitjad on andnud pärast võistlust järgnevat tagasisidet:

2010. aasta suvemodelli tiitli võitnud särav Marta Ojandu rääkis: “Tegelikult ei läinud ma kindla sihiga, et võita. Läksin ikka sellepärast, et kogemuse võrra rikkamaks saada!” Lava taga kaunitari sõnul mingeid negatiivseid momente polnud. “Õelutsemise asemel sai hoopis palju nalja. Minu arvamuse kohaselt olid kõik tüdrukud vahvad. Kui “Miss Estonia” iludusvõistlus oleks sama lõbus, kui olid suvemodelli valimised, siis osaleksin kindlasti.”

 

“Evian Summer Model 2011” võitja Mari-Liis Suvi ütles kolm kuud pärast võistlust antud intervjuus: “Tänu võistlusel osalemisele sain veeta ühe uskumatult pika ning toreda päeva koos suurepäraste inimestega. Sain väga hästi läbi kõigi ülejäänud üheksa tüdrukuga, kes samuti konkursil üles astusid ning suhtleme põgusalt siiani“.

 

 

Selle aasta võitjale tuleb tiitlit üle andma imekaunis Rebekka Mäng, kes valiti “Evian Summer Model 2012 võitjaks. Tema eelmise aasta tore väljaütlemine oli järgmine: “Tõesti, nii naljakas, kui see ka ei tunduks, siis registreerimine võistlusele oli palju raskem otsus, kui kogu see vahva üritus tegelikult oli.“

“Evian Summer Model 2013” finalistidega kohtume juba enne finaalüritust fotostuudios, kus toimub nende esimene reklaamfoto pildistamine. Kuidas esimene modellitöö õnnestus saab kõigepealt näha Monster Music Festivali laupäevane publik, kellel on ühtlasi võimalus ka oma lemmiku poolt hääletada.

Veebihääletuse tulemusena pääsesid finaali: