Meiginipid, mis parandavad iluvead

13 kommentaari

Võib juhtuda, et midagi su välimuse juures käib sulle tohutult närvidele – üleöö tekkinud hiiglaslik vistrik, kartulinina, nigelavõitu ripsmed või midagi muud. Siin on mõned geniaalsed profinipid, mis võivad sind täiuslikkusele sammukese lähemale aidata.

Võib juhtuda, et midagi su välimuse juures käib sulle tohutult närvidele – üleöö tekkinud hiiglaslik vistrik, kartulinina, nigelavõitu ripsmed või midagi muud. Siin on mõned geniaalsed profinipid, mis võivad sind täiuslikkusele sammukese lähemale aidata.

Kaota vastikud punnid
Kui ärkad hommikul ning märkad, et öö jooksul on sind õnnistatud punetava hiiglasliku punniga, siis selle varjamiseks niisuta vatitükk punetust leevendavate silmatilkadega ning pista see seejärel mõneks ajaks sügavkülma. Hoia jäätunud tupsu kümmekond minutit vinnil – külma mõjul alaneb pasitetus ja silmavedelik aitab peletada punetust. Viimane hoop anna punnile põletikku leevendava peitepulgaga.

Kottis silmaalused teevad muret
Alustuseks tee silmadele jahedat kompressi, näiteks sügavkülmast võetud maasikas või värske kurgiviil, parema puudumisel kas või külma vette kastetud meigieemaldus vatike. Seejärel kanna peitekreemi otse pasites ala alla, aga kindlasti mitte paistes alale. Selle trikiga peidad varjud, mille kõrval pasitetus eriti halastamatult esile tungib.

Nina kitsamaks
Kui tahad nina optiliselt kitsamaks muuta, siis tõmba nina keskele täies pikkuses highlighterit või heledat peitekreemi, külgedele aga oma nahatoonist veidi tumedamat peitekreemi. Kuna pilk jääb nüüd püsima esile tõstetud ninaluul, siis ei torka laiutavad küljed enam niivõrd silma. Kindlasti ei tohi unustada hoolikalt hajutada.

Huuled lopsakamaks
Huultele saad lihtsasti volüümi lisada järgmise võttega: värvi huuled nagu tavaliselt, seejärel tupsuta alahuule keskele heledat pärlmutrist läiget. Hajuta seda pisut ka ülahuule kaare kohale. Läikivad punktid toovad musi ilusti esile, eriti kui loobud kontuurpliiatsist ja kasutad võimalikult heledaid toone.

Aknearmidest vabaks
Vistrikest mahajäänud aukude täitmiseks on tõhusaimad tiheda konsistentsiga vahapõhised peitekreemid. Meigikäsna abil kulgeb aukude “pahteldamine” lihtsamalt ja puhtamalt kui sõrmedega. Lõpuks kinnita meik läbipaistva puudriga.

Kõik pilgud büstile
Push-up rinnahoidja pole kindlasti mitte ainus vahend, millega dekolteed upitada. Pisut annab ära teha ka päikesepuudriga! Rõhuta suure pintsli abil rindadevahelist nõgu – seda optiliselt taandades tood oma "vara" näiliselt ettepoole, st “suurendad” seda vähemalt numbri jagu.

Silmad suuremaks
Et silmi suuremana näidata, kata kogu liikuv laug heleda värviga. Kõigepealt kanna sädelevat lauvärvi piki kulmuluud ja silma sisenurka. Järgmisena jooni silmaääre limaskest nahatooni või valge pliiatsiga, kooluta ripsmed ilusasti kaardu ning värvi ära. Usu, need kolm sammu annavad kokku supertulemuse!

Abi nigelate ripsmetega
Kui ripsmeid napib, võta appi järgmine tehnika: kõigepealt kooluta, siis kanna peale kiht tihendavat tušši. Lase sel täielikult ära kuivada ja täienda tulemust pikendava tušiga. See on küll üsna aeganõudev tegevis, kuid see eest tulemus on seda väärt.

/Toimetas: Maarit Männama/