Meikar Jenni Papstel armastab šokeerida! Pildid!

Meikar Jenni Papstel armastab šokeerida! Pildid!

Jenni Papstel on Rakverest pärit noor ja andekas meigikunstnik, kes meikarina töötanud juba viimased viis aastat. Praegu on tema klientideks sellised nimed nagu Jana Kask, Heti Tulve, Jana Pulk, Triin Hunt, Evelyn Mikomägi jpt. Eelmisel aastal avas Jenni oma esimese näituse nimega “Demon Inside Me”. Juba mõne nädala pärast avab kaunitar uue näituse, mis tema enda sõnul on mõeldud šokeerima ja šokeerida meeldib Jennile inimesi ka oma soengutega. Nimelt paar aastat tagasi näiteks lõikas ta endale siilipea, räägib neiu Buduaarile.

Jenni Papstel on Rakverest pärit noor ja andekas meigikunstnik, kes on meikarina töötanud juba viimased viis aastat. Praegu on tema klientideks sellised nimed nagu Jana Kask, Heti Tulve, Jana Pulk, Triin Hunt, Evelyn Mikomägi jpt. Eelmisel aastal avas Jenni oma esimese näituse nimega “Demon Inside Me”. Juba mõne nädala pärast avab kaunitar uue näituse, mis tema enda sõnul on mõeldud šokeerima ja šokeerida meeldib Jennile inimesi ka oma soengutega. Nimelt paar aastat tagasi näiteks lõikas ta endale siilipea, räägib neiu Buduaarile.

Kui palju erinevaid soenguid, juuksevärve on sul viimase kahe aasta jooksul olnud?

“Esiteks ütlen kohe ära, et ma ei pea oluliseks stiilimuutust kui sellist, vaid pigem lihtsalt tüdinen ühest soengust kiirelt ära ja vajan vaheldust. Tavaliselt on see siis väga drastiline muutus,” ütleb Jenni, et nagu ajalugu on näidanud, on kõik tema soengud alati olnud šokeerivad.

“Kõige esimene šokeeriv muutus oli 15aastaselt, kui läksin peegli ette ja lõikasin endale ise poisipea. Selle tõestuseks on mul olemas kohutav passipilt,” lisab Jenni.

”Viimase kahe aasta jooksul on mul olnud vähemalt kümme soengumuutust, seda nii lõikuse kui ka värvimuutuste näol. Kindlasti käivad ka paljud hoopis kümme aastat järjest täpselt ühe ja sama soenguga, minul aga on pidevalt muutusi oma ellu vaja,” põhjendab meikar, miks ta oma juukseid iga natukese aja tagant lõigata ja värvida tahab. “Juukselõikusi ei pelga ma juba sellepärast, et juuksed kasvavad ju lõpuks ikka tagasi, tegelikult naudin suuri muudatusi, saan uuest soengust alati palju positiivset energiat ja rõõmu, lisaks on alati huvitav teiste reaktsiooni jälgida,” ütleb Jenni, et seljataga sosistamisega on ta juba ammu harjunud ja talle pakub see pigem nalja.

Vaata allpool ka pilte Jenni soengutest läbi aegade!
Karin Karu