Melanie Brown plaanib nüüd filmirezisööriga lapsi

See, et Melanie Brownil oli halb kogemus esimese lapse
sünnitamisel, ei takista tal juba uusi plaane teha. (tema esimese lapse
isa on DNA testide järgi Eddie Murphy, kes ei taha seda tunnistada- toim. Sellest saad lugeda SIIT ). Vaatamata sellele ei ole Mel B oma teise lapse saamise plaane maha matnud.

See, et Melanie Brownil oli halb kogemus esimese lapse sünnitamisel, ei takista tal juba uusi plaane teha. (tema esimese lapse isa on DNA testide järgi Eddie Murphy, kes ei taha seda tunnistada- toim. Sellest saad lugeda SIIT ). Vaatamata sellele ei ole Mel B oma teise lapse saamise plaane maha matnud.

Melanie abiellus produtsent-rezisöör Stephen Belafontega mõned kuud peale tütre Angel Iris´e sündi, kuid nüüd plaanib mõttes juba teist last. Melanie kiidab ka oma abikaasat: "Ta on võrratu. Ma tunnen ennast temaga abielus olles väga turvaliselt. Ma olen endiselt väga armunud. Meil nn. "minu ja tema" aeg igal hommikul ja õhtul. Ta on hindamatu. Me tahame veel lapsi, võibolla kahte, aga mitte lähiaastatel." Stephenil on ka endal tütar Nicole Contreras eelmisest abielust.

Melanie Brown kadus aastateks peale Spice Girls´i lahkuminekut aga nüüd on uudistes pea iga päev. Hea come back, kiidavad California ajakirjanikud.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/