Menuromaan “Viiskümmend halli varjundit” murrab kõik sinu seksitabud

Menuromaan “Viiskümmend halli varjundit” murrab kõik sinu seksitabud

Tegu on tõeliselt suurepärast elamust pakkuva teosega, mis on suunatud moodsale fantaseerimisvõimelisele naisele, kes julgeb testida oma piire. Välisajakirjanduse põhjal on “Viiskümmend halli varjundit” muutnud naiste seksuaalkäitumist palju vabamaks ja mängulisemaks. Mis on selle raamatu ülemaailmse edu saladus?

Tegu on tõeliselt suurepärast elamust pakkuva teosega, mis on suunatud moodsale fantaseerimisvõimelisele naisele, kes julgeb testida oma piire. Välisajakirjanduse põhjal on “Viiskümmend halli varjundit” muutnud naiste seksuaalkäitumist palju vabamaks ja mängulisemaks. Mis on selle raamatu ülemaailmse edu saladus?

Raamatu kirjastaja Tiina Ristimets aimab, mis võib olla menuromaani niivõrd mastaapse edu taga: “”Viiskümmend halli varjundit” triloogia on pigem sotsiaalse alatooniga meelelahutuskirjandus, millel on paljude inimeste jaoks intrigeeriv peateema ehk seksuaalsus ning sellega seotud tabudega kaasas käivad eelarvamused. Raamat kõnetab igat inimest, kes on tundnud üksindust ja igatsust. See lummav erootiline romaan annab ohtralt mahlakat fantaseerimisainest tänapäeva moodsatele naistele, kes unistavad salapärast, põnevusest ja lähedusest.”

Menuromaan ei mõju mitte ainult naistele, vaid ka meestele. “Ligi pooled raamatu ettetellijatest on mehed,” avaldab kirjastaja Tiina Ristimets. Kirjanik Kaur Kenderile meeldis väga naise nägemus seksuaalseiklusest: “Lugesin suure huviga. Mida ja kuidas naised mõtlevad, on ju tavaliselt sõjasaladus. See raamat on teated otse vaenlase tagalast. Ja piinavalt on alati huvitav.”

 

Seoses raamatu ilmumisega korraldab Buduaar ka jutuvõistluse, mis kestab 14. detsembrini. Kas Sina julged selle väljakutse vastu võtta? Parimad lood saavad ka väärika auhinna! Vaata lisaks siit

………………………………………………………….

Erootiliselt pingestatud teos “Viiskümmend halli varjundit” on saadaval alates 22. novembrist kuni 5. detsembrini Selveri ja Prisma kauplustes üle kogu Eesti vaid koos nädalalehega Eesti Ekspress.

Buduaar.ee