Merka: Eestis on küll seksikaid mehi!

Merka: Eestis on küll seksikaid mehi!

Endise hittbändi Nexus solist Merlyn Uusküla ehk Merka ei jätnud pärast bändi laialiminekut fänne maha. Teatavasti teeb ta koostööd tantsutrupiga Harem ning üllitab aina uusi singleid! Uurisime, millal võib oodata lauljatari albumit ning kas ja kui palju jääb oma kiire elutempo kõrvalt aega pere ning sõprade jaoks.

Endise hittbändi Nexus solist Merlyn Uusküla ehk Merka ei jätnud pärast bändi laialiminekut fänne maha. Teatavasti teeb ta koostööd tantsutrupiga Harem ning üllitab aina uusi singleid! Uurisime, millal võib oodata lauljatari albumit ning kas ja kui palju jääb oma kiire elutempo kõrvalt aega pere ning sõprade jaoks.

Merka sõnul läheb tal hetkel väga hästi, nimelt on käsil oma esimese albumi salvestamine, mis ilmuvat juba selle aasta maikuus! „Olen väga põnevil, see on minu kui laulja jaoks väga oluline sündmus. Äsja ilmunud singlit, nimega „Iga kord”, peaks olema juba paljudes raadiotes kuulda ning seda saab kuulata ka minu kodulehelt www.myspace.com/merkamusic,“ räägib kaunitar. Siinkohal avalikustab Merka, et eelkõnelev lugu osaleb ka saate „Reporter“ korraldatud Eesti laul konkursil ning lähipäevil peaks see astuma võistlustulle koos teiste 18 valitud looga.

Pärast bändi Nexus laialiminekut võivad ka endised fännid kuulda Merka lauludes uut tooni. Võibolla on see küpsem, kuna aeg on edasi läinud ning eks elugi on kogemusi juurde andnud. Kuid mis peamine – ta on hakanud suurel määral just enda kirjutatud loomingut esitama! „See on laulja arengus väga oluline samm edasi – laulda enda loodud muusikat,“ lausub ta.

Esinemas võib teda hetkel küll vähe näha, aga juba sel nädalal rõõmustab ta oma muusika austajaid Räpina ööklubis „Võhandu.“  „Suurem rõhk on erapidudel ja sünnipäevadel. Koos plaadiga tuleb mul ka uus esinemiskontseptsioon, mille kokkupanemisega praegu tegelen,“ räägib lauljatar.

Ringi rännates mööda väikest Eestit kohtub Merka paljude uute inimestega ning näeb erinevaid elustiile. Kui palju on aga siinses külmas riigis tema meelest tõeliselt kuumi ning seksikaid mehi? „Eestis on küll paar seksikat meest ja need on väga seksikad mehed “ leiab ta. Kes kuuluks Eesti tuntud meestest lauljatari huviorbiiti, ei oska ta öelda, kuid välismaalastest oleks Brad Pitt täitsa tema maitse, kui ta oleks vaid 20aastat noorem.

Teatavasti on muusikute elutempo väga kiire ning tihtipeale tuleb sõprade ning pere jaoks aega lausa ette planeerida! Merka jaoks see õnneks nii hull ei ole, vähemasti hetkel, kuna on talv. Suvel aga hakkab tõeline elu alles pihta. „Praegu on rahulikum periood, talvel ei ole nii palju esinemisi kui suvel, nii et ikka leidub aega. Sõprade roll minu elus on väga suur, nad inspireerivad mind.“

Pärast kiiremat aega ning stressirohkeid rändamisi-esinemisi meeldib Merkal end hellitada lasta mõnes spaas ja see on tema jaoks parim viis puhkamiseks. „Pärast seda on tunne, kui oleks uuesti sündinud – super! Soovitan kõigile, kes pole seda veel proovinud. Kes on, need teavad, millest räägin,“ leiab ta.

Uurin, millal plaanib lauljatar kaaluda rahulikku elu: pere, lapsed, kodu…? Saan vastuseks, et rahulikku elu ei hakka tema kunagi elama, kuid ehk siiski? „Võibolla siis, kui ma pensionär olen, aga ka siis ilmselt mitte. Elu peab käima 24/7, perele mõtlen 30 + vanuses,“ on lauljatar endas kindel.

Mitmed karjääriinimesed kardavad peret luua, arvates, et see lõpetab nende elu, sest tööd ei saa enam teha. Kuigi reaalsuses see päris nii karm ei ole, inimesed siiski kipuvad pere loomist edasi lükkama. Kuidas on lood meie kauni lauljatari Merkaga? „Ma ei ole sellele mõelnud selles valguses, et mis on siis, kui saan pere. Kuni pere loomiseni tegelen kindlasti aktiivselt muusika ja laulmisega. Kas lastesaamine toob ellu uued suunad, ei oska öelda, sinna on veel päris palju aega.“ Merka on kindel, et muusika jääb tema ellu alati, seda ei muuda miski, kuid kas ka päris 40-aastaselt laval kepsutab, seda näitab aeg.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja