Merka elu Miamis: Päevad täis päikest ja naeru!

Merka elu Miamis: Päevad täis päikest ja naeru!

Buduaari tegevtoimetaja ja laulja Merka otsustas aprillikuu alguses pikemaks ajaks USA-sse puhkama minna ning on viibinud seal juba ligi kaks kuud. Esitasime talle paar küsimust, et uurida, kuidas tal Miamis seni läinud on ja millega ta seal tegeleb?

Buduaari tegevtoimetaja ja laulja Merka otsustas aprillikuu alguses pikemaks ajaks USA-sse puhkama minna ning on viibinud seal juba ligi kaks kuud. Esitasime talle paar küsimust, et uurida, kuidas tal Miamis seni läinud on ja millega ta seal tegeleb?

Merka, What`s up?
Thanks for asking. Nice! Sunshine reggae!

Kuidas oled seni reisiga rahule jäänud?
Kõik on väga super ja positiivne! Tulin siia reisile selleks, et natuke Eestist eemal olla ja oma asjade üle mõelda ning mul on olnud selleks praegu suurepärane võimalus. Arvan, et selline keskkonnast ära olemine on igale inimesele vajalik. Praeguseks on mõtted klaarunud ja kõik on selge kui kristall. Tean täpselt, mida ma  tahan! Reisi on eriliseks teinud ka uued tuttavad, nende hulgas palju kohalikke eestlasi. 

Mis sind Miami juures võlub?

See on minu meelest nii super koht, kus elada. Kogu aeg on soe ilm, inimesed on väga sõbralikud  ning tuju on hea. Siin olles ei olegi võimalik, et sul on halb olla, sest ümbrus soosib positiivsust. Ma lausa armastan seda. Kindlasti on siin ka kõige crazymad peod, mida ma üldse näinud olen! Samas on see parim koht, kus mõtteid koguda, jalutades üksi mööda ookeani rannaliiva. Ma arvan igatahes, et kui ma tagasi tulen, siis jätkub mul seda keep smilingut pikaks ajaks, mis ma siit kaasa võtan. Ma juba vahel mõtlen, et ma ei tohiks nii palju naerda, sest kortsud tulevad ju nii! Hihihiii.

Sa läksid sinna inspiratsiooni koguma. Kas oled muusikaliselt ka uusi ideid juurde saanud?

Muusika mõttes on see olnud väga huvitav eemal olemine. Siin käib palju esinejaid, kuulan erinevaid kohalikke raadiokanaleid ja olen üldse paljude kohalikega muusikast rääkinud. Siin on igalpool väga läbiv hip-hop ja R&B stiil. Kui ma siia tulin, siis suhtusin sellesse stiili neutraalselt, aga praegu, olles iga päev selle muusika keskel, on see mulle väga sümpaatseks muutunud. Kuna Miamis on väga tugevalt sissepõimunud latiinokultuur, siis üks uus stiil, millega olen siin lähemalt tutvust teinud on reggaeton. Siin mängitakse seda muusikat paljudes kohtades. 

Olen võtnud siin ka hääleseadetunde ning saanud ka selles osas hääletehnikale üht-teist uut juurde. Et siis hariv on olnud juba praeguseks see reis.
 
Mis veel plaanid seal teha?
Sõidan selle nädala lõpul New Yorki ning esinen seal Eesti maja hooaja lõpupeol. Esinen koos USA kodanikust kitarristiga, kes praegu hoogsasti Eesti laule õpib. Olen veendunud, et meil tuleb igati lahe kontsert seal.
Plaanin minna veel juuni lõpus Beyonce kontserdile ja kui jõuab, siis lähen ka LA-sse ühele heale tuttavale paariks päevaks külla. Eestis olen  tagasi juuli alguses. Seda võin aga kohe öelda, et pea on tulvil uusi hullumeelseid ideid, mida kavatsen tagasi tulles kohe teostama hakata!

Ootame Merkat koju ja loodame, et tagasi tulles on temalt oodata palju uusi häid laule. Seni saame kuulata tema viimast singlilugu “See on see”, mida saad kuulata SIIT!

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid