Merka hakkab juhtima Buduaari suheteteemalist raadiosaadet

22 kommentaari
Merka hakkab juhtima Buduaari suheteteemalist raadiosaadet

 Naiste meelelahutusmeedium Buduaar, kuhu kuuluvad populaarne veebiajakiri Buduaar.ee, ajakiri Buduaar Shopping ning ilu- ja moeteemaline telesaade Buduaar, hakkab koos Uuno raadioga naistele pakkuma uut põnevat raadiosaadet, milleks on jaanuari keskel kuulajateni jõudev suhete teemaline saade Buduaar FM.

Buduaar hakkab koos Uuno raadioga naistele pakkuma uut põnevat raadiosaadet, milleks on jaanuari keskel kuulajateni jõudev suhete teemaline saade Buduaar FM.

Saadet hakkab juhtima Buduaar Shoppingu tegevtoimetaja Merlyn Uusküla koos meessoost saatejuhiga, kelle nimi avalikustatakse pisut hiljem.

„Igas saates keskendutakse ühele kindlale teemale, mis naistele huvi pakub ning tekitab laia kõlapinda. Esimese saate teemaks on näiteks see, et kuidas aru saada, kui mehel on teine naine,“ räägib saate kontseptsioonist Merlyn.

„Et asjale vürtsi lisada, käivad saates külas ka tuntud inimesed, kes on nõus jagama oma kogemusi või nõuandeid,“ lisab saatejuht.

Saate teemad ja sisu pärinevad Buduaar.ee lugejatelt ja kõmulistelt saatekülalistelt. Iga nädala alguses pannakse naistele arutlemiseks Buduaari veebi üles uue nädala teema ja lugejad saavad saate temaatikast lähtuvalt kirjutada oma kogemusi ja arvamusi. Saates tuuakse kuulajateni põnevamad kirjad, mis veebilugejad selle teema kohta kirjutanud on, ning julgematele, kes soostuvad antud teemal rääkima, on plaanis ka helistada. Loomulikult ei puudu saatest ka seksikad auhinnad.

„Ma usun, et Buduaari saade tuleb hoogne ning intrigeeriv,“ ütleb Merlyn.

Buduaar FM hakkab eetris olema Raadio Uunos pühapäeviti ning esimene saade on eetris 18. jaanuaril.