Merka: Superstaari saade hakkab taas ilmet võtma!

37 kommentaari

Ehkki eelmise nädala Superstaari saates jäi pärast Taavi väljalangemist mulje, et kõik tugevad lauljad hääletatakse välja, staarivalik kujuneb vaid tiinekate arvamuse põhjal ning reaalne lauluoskus ei mängi erilist rolli, tõi eilne saade pöördemomendi!

Ehkki eelmise nädala Superstaari saates jäi pärast Taavi väljalangemist mulje, et kõik tugevad lauljad hääletatakse välja, staarivalik kujuneb vaid tiinekate arvamuse põhjal ning reaalne lauluoskus ei mängi erilist rolli, tõi eilne saade pöördemomendi!

“Ma loodan, et inimesed hääletavad ikka selle järgi, mida nad kuulevad!” Kommenteeris Rein Rannap ning ei osanud esialgu valida, millist lauljat nõrgimaks pidada, kas Normanni või Eliisi. Seekord läks loosi Norman,  kuna Heidy Purga juba pakkus Eliisi.

Nõustun täielikult kohtunik Rein Rannapiga ning loodan, et järgmistes saadetes hindavad televaatajad rohkem vokaalseid võimeid kui naeratust, kaunist silmavaadet või näiteks lahedaid riideid!

Võib öelda, et motivatsioon saadet edasi vaadata jäi pärast tänast alles. Saade hakkab taas ilmet võtma!

Õnneks on alles jäänud ka üks tõeliselt talendikas ja musikaalne noor laulja – Jana, kes vääriks igati superstaari tiitlit!

Juba järgmisel pühapäeval näeme superstaare Pärnu kontserdimajas, kus lauljad esitavad rokiklassikat ja diskohitte. 

Kirjuta kommentaaridesse, kes on sinu lemmik!