Merlyn Uusküla: “Meil Tauriga on väga hea lavakeemia!”

Merlyn Uusküla on lauljatar, kes koos Tauri Tallermaaga osales "Laulud Tähtedega" saates. Samal ajal tegeleb ka Merlyn oma sooloprojektiga. Buduaar uuris Merka uue singli kohta ning kuidas mõjutas laulusaade tema elu.

Küsimusele, kas Merlyni ja Tauri vahel ka peale sõpruse midagi enamat on, vastab Merka: "Meil on väga hea lavakeemia. Tauriga oli väga mõnus esineda, aga rohkemat ei maksa arvata. Me oleme siiski vaid sõbrad, ehkki meid püüakse vahel ka paari panna." Kui iga päev olid neil kolmetunnised proovid, siis vabal ajal nad ei kohtunud. "Meil oli Tauriga pooleteise kuu jooksul vaid kaks päeva, kui me ei kohtunud. Ma ei näinud oma sõpru ka nii tihti kui teda, " naerab Merlyn. Võitu Merka saate finalistidele ennustada ei oska, sest tema silmis on nad võrdsed.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merlyn Uusküla on lauljatar, kes koos Tauri Tallermaaga osales “Laulud Tähtedega” saates. Samal ajal tegeles  Merlyn ka oma sooloprojektiga. Buduaar uuris Merka uue singli kohta ning kuidas mõjutas laulusaade tema elu.

Küsimusele, kas Merlyni ja Tauri vahel ka peale sõpruse midagi enamat on, vastab Merka: “Meil on väga hea lavakeemia. Tauriga oli väga mõnus esineda, aga rohkemat ei maksa arvata. Me oleme siiski vaid sõbrad, ehkki meid püüakse vahel ka paari panna.” Kui iga päev olid neil kolmetunnised proovid, siis vabal ajal nad ei kohtunud. “Meil oli tauriga pooleteise kuu jooksul vaid kaks päeva, kui me ei näinud. Ma ei kohtu oma sõpradega ka nii tihti kui temaga,” naerab Merlyn. Võitu Merka saate finalistidele ennustada ei oska, sest tema silmis on nad võrdsed.

Oli silmnähtav, et saates osalemine mõjus Merlyni vormile ainult positiivselt ning ta oleks valmis minema saatesse ka järgmisel hooajal. Merka kinnitab ning ütleb: “Kaalule vist ei mõjunud, aga toonusele küll.” Stilistikat teeb Merlyn endale ise, sest tema ise on ju see, kes nendes riietes end hästi peab tundma.

Peale saadet ilmus Merkal ka uus singel. “Minu uus lugu on olemuselt tsill suvelugu, nimi on lool “Ihuüksi”. Loo sõnum on veidi kurb, räägib sellest, kuidas üks inimene jäeti üksi, aga emotsioon loos peab olema ning mida tugevam on sõnum, seda parem on. Lugu saab kuulata www.myspace.com/merkamusic. ” Merlyn tunnistab, et ega saate kõrvalt väga lindistamiseks aega ei jäänud ning peamine protsess jääb nüüd suvekuudele. “Ka album pidi tegelikult ilmuma nüüd kevadel, aga näed, ikka ei jõudnud valmis… Muidugi ka laulusaade võttis nii palju aega, et korralikult polekski saanud asjasse süveneda. Nüüd võtan uuesti kätte ja sügiseks on valmis,” lubab Merlyn. Muusikavideotel ei näe Merka aga Eestis suurt turgu ega rentaablust. Kui lugu oleks välismaale suunatud, siis kindlasti.

Merlyn lubab oma fännidele, et suvekuudel saab teda tihti lavalaudadel näha ning seda isegi koos Tauriga!

 

 

 

 

 

Buduaar.ee