Merlyn Uusküla üllatab uue välimuse ja tantsulise lavashow´ga!

Merlyn Uusküla üllatab uue välimuse ja tantsulise lavashow´ga!

Andekas noor lauljatar Merlyn Uusküla, kes aastal 2008 soolokarjääriga alustas, kirjutab ka sõnad oma lauludele ise. Lisaks võitis kaunitar 2010. aastal Raadio 2 muusikaauhindade jagamisel aasta uue tulija tiitli. Hiljuti tegi Merlyn suure muudatuse ka oma välimuses, Buduaar uuris kaunitarilt, mis ajendas teda stiilimuutust ette võtma.

Andekas noor lauljatar Merlyn Uusküla, kes aastal 2008 soolokarjääriga alustas, kirjutab ka sõnad oma lauludele ise. Lisaks võitis kaunitar 2010. aastal Raadio 2 muusikaauhindade jagamisel aasta uue tulija tiitli. Hiljuti tegi Merlyn suure muudatuse oma välimuses, Buduaar uuris kaunitarilt, mis ajendas teda stiilimuutust ette võtma.

“Tegelikult oli põhjus lihtne – nimelt valmistan praegu ette uut esinemiskava, millega märtsikuus avalikkuse ette jõuan. Uue kavaga seoses tegin värskenduse ka enda lavavälimuses ning olen nüüd üle pika aja taas brünett. See värv on mu enda loomulikule juuksevärvile üsna sarnane ja tunnen end suurepäraselt,” ütleb Merlyn, et stiilimuutus tundus sel hetkel äärmiselt oluline.

“Kuna esinen peamiselt klubides, siis minu uus kava sisaldab rohkelt beat´i ja soundi´i,” lisab lauljatar. “Olen ise väga põnevil ja ootan juba, et uue programmiga publiku ette jõuda. Ja mis veel – uue kavaga ilmub mul ka tantsuline singel, mis hetkel stuudios viimast lihvi saab,” ütleb Merlyn, et kohe varsti saab kuulda ka uut laulu.

Karin Karu