Merlyn Uusküla usub Eesti Politseisse

Homme hommikul astub Raadio2 hommikuprogrammis ülesse Buduaar Shoppingu tegevtoimetaja Merlyn Uusküla, kes annab enda arvamuse Tallinna tänavate liikluskultuurist. "Liiklus linnapildis on viimasel ajal läinud natukene paremaks, kuna Politsei teeb väga eduliselt oma tööd ning on pidevalt nähtav ja tegus," arvab Merlyn.

 

Homme hommikul astub Raadio 2 hommikuprogrammis ülesse Buduaar Shoppingu tegevtoimetaja Merlyn Uusküla, kes annab enda arvamuse Tallinna tänavate liikluskultuurist. “Liiklus linnapildis on viimasel ajal läinud natukene paremaks, kuna Politsei teeb väga eduliselt oma tööd ning on pidevalt nähtav ja tegus,” arvab Merlyn.

Lauljatari sõnul on liiklusjärelvalve tõhusus tõmmanud hoo maha ka kroonilistel kiiruseületajatel. “Kuna trahvid on suured ning Politsei võtab mitmete rikkumiste korral üsna kiiresti ära ka ajutiselt juhiload, mis on liikluskultuuri silmas pidades positiivne ning rikkujale hea õppetund,” jutustab Merlyn.

Merka loodab, et Politsei aktiivne tegevus jätkub ka tulevikus.

Kuula ka teisi tuntud inimesi, kellega hommikuprogrammi saatejuhid sõitmas on käinud. Kelle pagasnikus on vanad sokid või kelle tooli alt leiab friikartuleid. Autorubriik on eetris teisipäeva hommikul kell 8.10.

Rubriiki saad kuulata SIIT!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja