Michael Douglas: ”Kõik mu unistused täitusid, kui kohtasin Catherine’i!”

Näitleja, kes võitleb hetkel kõrivähiga, tunnistas, et oli Catherine'ist esimesest silmapilgust alates täielikult sisse võetud ning kui ta avastas, et nad jagavad armastust golfi vastu, teadis ta, et peab selle naisega kindlasti abielluma, kirjutab ajakiri Live.

Näitleja, kes võitleb hetkel kõrivähiga, tunnistas, et oli Catherine’ist esimesest silmapilgust alates täielikult võlutud ning kui ta avastas, et nad jagavad armastust golfi vastu, teadis ta, et peab selle naisega kindlasti abielluma, kirjutab ajakiri Live.

66aastane staar, kellel on abikaasa Catherine Zeta-Jones`iga kaks last, ütles: ”Catherine lihtsalt rabas mind jalust. Ta lõi mind tummaks. Kui avastasin, et ta armastab golfi, tundsin, et kõik mu unistused on täide läinud.”

Michael avaldas ka, et talle meeldib Catherine’i hellitada ja ta ootab ärevusega nende 10. pulma-aastapäeva novembris, et saaks naisele erilise kingituse osta.

”Ma ostan talle alati midagi. Catherine armastab antiikseid ehteid. Ootan juba meie kümnendat aastapäeva, et saaksin kinkida talle midagi erilist,” ütles Michael.

 

Buduaar.ee