Mida arvab Charlene Rennit kuulus olemisest?

22 kommentaari
Mida arvab Charlene Rennit kuulus olemisest?

Juba pikemat aega Abu Dhabis elav ja töötav kaunitar Charlene Rennit, kes mõne kuu eest oma 25. juubelit tähistas puhkusreisiga mööda Euroopa kaunemaid kuurorte külastades, rääkis Buduaariga kuulsuse ehk siis tuntuks olemise teemal.

Juba pikemat aega Abu Dhabis elav ja töötav kaunitar Charlene Rennit, kes mõne kuu eest oma 25. juubelit tähistas puhkusreisiga Euroopa kaunemaid kuurorte külastades, rääkis Buduaariga kuulsuse ehk siis tuntuks olemise teemal.

Charlene’i jaoks pole kuulsus mitte midagi erilist, tema jaoks on see teema Eestis pigem ülepingutatud. Aga kuidas saada kuulsaks? Charlene vastas nii: “Tegelikult piisab sellest, kui suu õiges kohas kinni hoida ja vales kohas lahti teha – täpselt nii see kuulsaks saamine käibki,” naerab kaunitar, kes ise Eestisse haruharva jõuab. 

Aga et kuulsaks jääda? Et inimesed sinu nime kõikjal teaksid ja et sinust kuluaarides sahistatakse? Selleks peab Charlene’i arvates käituma täpselt vastupidiselt. “Et kuulsus püsiks, tuleks ajapikku õppida suud õiges kohas lahti tegema ja vales kohas kinni hoidma,” ning lisas muiates: “Inimarengut on ju ikka huvitav jälgida.” 

Karin Karu