Mida arvab staarpaar Kimye neid imiteerivast videost?

Mida arvab staarpaar Kimye neid imiteerivast videost?

Alles see oli, kui reality-staar Kim Kardashian enda kihlatu räppar Kanye Westiga motika seljas poolalasti muusikat tegid. Nüüd aga kogub juba suuremat populaarsust näitlejate James Franco ning Seth Rogeni loodud versioon, kus imiteeritakse Kimi ning Kanye’t. Mida arvas staarpaar ise koomikute loodud uuest videost?

Alles see oli, kui reality-staar Kim Kardashian enda kihlatu räppar Kanye Westiga motika seljas poolalasti muusikat tegid. Nüüd aga kogub juba suuremat populaarsust näitlejate James Franco ning Seth Rogeni loodud versioon, kus imiteeritakse Kimi ning Kanye’t. Mida arvas staarpaar ise koomikute loodud uuest videost?

Selgub, et tõsieluseriaali “Keeping Up With The Kardashians” staarile temast imiteeritud video väga meeldis, kuna naine näitas endapoolset toetust oma Twitteri kontol, kirjutades “Sooo funny”. Lisaks pidavat see isegi meeltmööda olema Kanye Westile, kes on tuntud enda mitte nii sõbralikust suhtumisest, kui nalja heidetakse tema suunas. Kimi sõnul räppar armastavat Jamesi ning Sethi ning oli kõvasti naerda saanud, kui videot nägi.

 

Võrdle kahte klippi allpool!

 

Allikas Examiner.com