Mida arvas filmist “Söö, palveta, armasta” Carola Madis?

Mida arvas filmist “Söö, palveta, armasta” Carola Madis?

Buduaar uuris Los Angeleses resideeruva Carola Madise käest, mida arvas ta hiljuti esilinastunud filmist “Söö, palveta, armasta”, mis on ekraniseering miljonite naiste seas nii populaarsest Elizabeth Gilberti raamatust. 
 

Buduaar uuris Los Angeleses resideeruva Carola Madise käest, mida arvas ta hiljuti Eestis esilinastunud filmist “Söö, palveta, armasta”, mis on ekraniseering miljonite naiste seas nii populaarsest Elizabeth Gilberti raamatust. 

Carola käis “Söö, palveta, armasta” filmi vaatamas kohe esimesel päeval, kui see Los Angeleses jooksma hakkas, mis oli tegelikult juba paar kuud tagasi. “Olin seda tükk aega oodanud ja kuna mu sõbrad on seda raamatut lugenud ja sellest palju rääkinud ja Julia Roberts on ka väga hea näitleja, siis olid mu ootused suhteliselt kõrged! Film meeldis mulle, aga kuna mind oli juba eelnevalt üles köetud kõikide soovitustega, siis ootasin natuke enamat,” räägib ta.

Sellegipoolest kavatseb Carola ka raamatu lähiajal ette võtta, et teada saada, mis ekraanile toomata jäi. “Hetkel on mul kolm raamatut pooleli, aga kavatsen “Söö, palveta, armasta” ka ette võtta, kuna tahan näha, mis filmis kaotsi läks. Praegu loeb Janne seda raamatut ja on väga sillas. Ta ütles juba mulle, et seal on hästi palju häid kohti, mida filmis näidata oleks lihtsalt igav, aga lugeda on huvitav, nagu näiteks autori mõtisklusi jms,” jutustab Carola.

Tene Sommer