Mida arvavad eratreener Marek Morozov ning laulja Margus Vaher naistest, kes kannavad isegi prügi välja viies tikk-kontsi?

Mida arvavad eratreener Marek Morozov ning laulja Margus Vaher naistest, kes kannavad isegi prügi välja viies tikk-kontsi?

Kuidas suhtuvad mehed tegelikult naistesse, kes ei lahkuks iial kodust enne, kui on end vähemalt tund aega peegli ees meikinud, kannavad alati ja igas olukorras tikk-kontsi, kalleid ehteid ning veel kallimat kasukat? Kas naine peab olema kogu aeg meigitud, kandma tikk-kontsi ka prügikotti välja viies? Buduaar uuris kolmelt väga erineva elukutsega mehelt nende arvamust. Vastavad eratreener Marek Morozov, laulja Margus Vaher.

Kuidas suhtuvad mehed tegelikult naistesse, kes ei lahkuks iial kodust enne, kui on end vähemalt tund aega peegli ees meikinud, kannavad alati ja igas olukorras tikk-kontsi, kalleid ehteid ning veel kallimat kasukat? Kas naine peab olema kogu aeg meigitud, kandma tikk-kontsi ka prügikotti välja viies? Buduaar uuris kahelt väga erineva elukutsega mehelt nende arvamust. Vastavad eratreener Marek Morozov ja laulja Margus Vaher.

Marek: “Isiklik arvamus on selline, et iga endast lugupidav naisterahvas, kes astub oma kodu uksest välja, peaks olema – rõhutan sõna – mõistlikult meigitud. Eriti veel juhul, kui tegemist on inimesega, kes töötab mõnes asutuses või suhtleb klientidega. Välimus on siinkohal visiitkaardiks, mis mõjutab nii tema kui ka firma mainet. Samuti ei sooviks kolmandate isikute käest kuulda oma naise kohta tehtud sellekohaseid märkusi,” ütleb Marek, et loomulikult peab oma välimusele tähelepanu pöörama.

“Kodustes tingimustes on asi muidugi teine. Paluda, et naine oleks 24 h meigitud, on liig. Kui oma naine meigita ei tundu kena, siis tähendab, et midagi on valesti. Mis puudutab rõivaid, siis peamine tingimus oleks, et need oleksid puhtad ja terved. Väga paljud naised ei kanna hinnalisi rõivaid lihtsalt välja. Selleks, et kallist kasukat kanda, peab vastav olema ka sisu ning oluline on leida selle jaoks õige aeg ja koht. Naine hõberebasekasuka- ja kontsakingadega motokrossi jälgides püüaks küll pilke, aga samas nullib tema ajutegevuse, mis pole väga erutav,” lisab Marek, et riietus peab siiski sobituma ka olukorraga ja lõpp-kokkuvõttes ei pruugi see, mis hea vaadata tundub, meestele tegelikult üldse suuremat huvi pakkuda.

Margus: “Kuigi on sündmusi, mille jaoks naine kahtlemata soovib end kallite ehete, karusnaha ja tikk-kontsadega üles lüüa ja see on väga cool, siis igapäevaselt hindan mina isiklikult väga naise loomulikku ilu – ilma üleliigse meigi, solaariumipäevituse või eheteta,” ütleb Margus.

“Ühe naise muudab kordi enam veetlevaks naiselikkus, soojus, hea huumorimeel, lai silmaring ja isiksus. See, et naine kannaks igapäevaselt tikk-kontsi, karusnahka ja muud säärast, on enamasti oluline ebakindlatele meestele, kes võtavad naist trofeena, mille abil enda ego upitada. Õige mees paneb naise enda kõrval särama teiste vahenditega,” lisab Margus, et loomulik ilu, intelligentsus, hea huumorimeel loevad palju rohkem kui karusnahk naise õlgadel.

Karin Karu