Mida kardavad Megan Fox ja Cameron Diaz?

Mida kardavad Megan Fox ja Cameron Diaz?

Hollywoodi uusimate õudusfilmide kangelannad Cameron Diaz ja Megan Fox tunnistasid, et ei julge ühtegi õudukat vaadata, kirjutab People.

Hollywoodi uusimate õudusfilmide kangelannad Cameron Diaz ja Megan Fox tunnistasid, et ei julge ise ühtegi õudukat vaadata, kirjutab People.

„Teate, mis mind hirmutab? Õudusfilmide reklaamvideod! Ma ei suuda neid vaadata. Ma vihkan õudusfilme, sest ma olen kogu aja hirmu täis,“ rääkis uues psühholoogilises thrilleris „The Box“ mängiv Diaz.

Cameroni jaoks on kollifilmid eriti jubedad, kui neid öösel vaadata. „Ma nagu natuke tahaks vaadata. Aga ma kardan alati, et jään liiga kauaks vaatama ja näen midagi õudset, mis mind järgmised nädal aega enne magamaminekut kummitab,“ tunnistas Diaz.

Seksikas Megan Fox, kes värskes linateoses „Jennifer´s Body“ ise verejanulist kurjamit kehastab, väldib õudukate vaatamist täielikult.

“Ma ei vaata kunagi õudusfilme, kuna mul on pimeduse ees väga suur hirm. Viimane kord kui ma õudukat vaatasin, olin 15aastane ja magasin pärast kaks nädalat oma ema voodis. Need mõjutavad mind kohutavalt,“ sõnas Fox.

 

Anu Lohk

Buduaar.ee