Mida kogub Stella K. Wadowsky?

Mida kogub Stella K. Wadowsky?

Meelelahutusportaali Publik toimetaja ja ajakirjanik Stella K. Wadowsky on Buduaar Shopping suvenumbri eriline kalliskivi. Ilublogi Stellaarium looja kollektsioneerib nimelt ehteid. Eriline koht on tema kogus aga prossidel.
 

Meelelahutusportaali Publik toimetaja ja ajakirjanik Stella K. Wadowsky on Buduaar Shopping suvenumbri eriline kalliskivi. Ilublogi Stellaarium looja kollektsioneerib nimelt ehteid. Eriline koht on tema kogus aga prossidel.

Stella esimene ehe oli erinevate kalliskividega kaunistatud sõrmus, mille kinkis talle vanaema, kui Stella oli kuuene. “Andis sõrmuse ema kätte ja ütles, et ma võin seda kanda alles siis, kui olen umbes 26… No tore. Lausa fantastiline! Ma mäletan, et väljendasin oma nördimust ega tahtnud 20 aastat oodata. Aga vanaema soov oli juveelid lastelastele laiali kinkida, et ta täpselt teaks, kes mida saab. Veider, aga ma pole seda sõrmust mitte kunagi kandnud,” meenutab Stella oma esimese ehte lugu. 

Stella ehtekogu on suur. Paljud selle isendid on kaunitar ära kinkinud või vahel ka müünud. Praegu on tema kogus 40-50 prossi – suuri, väikeseid, lihtsa disainiga, kuid enamasti siiski silmatorkava välimusega. “Mul on ka kaks Jackie Kennedy prossi replica‘t. Üks on hästi kuulus – Jackie Starburst pin. Ta kandis seda juustes ja vöökohal,” tutvustab Stella oma kogu erilisemaid isendeid. Ehtekollektsioonile pani ta alguse kahekümneselt, mil sai jõuludeks šiki Tiffany & Co käekella. Pärast seda pöördus ta huvi käekelladele ning sealt liikus Stella edasi juveelide juurde.

Hoolimata sellest, et Stellal on esinduslik ehtekogu, on tal ka omad turvalised lemmikud, mida ta alatasa kannab ning sellest kauni naise sõnul piisabki. Ta tõdeb: “Näiteks kui abiellusin, ei kandnud kaks-kolm aastat üldse abielusõrmust. Nüüd olen selle sõrme libistanud ja väga hea  tunne on.” Aastaid kandis Stella kaelas vaid käekella ja kaelas risti.

Kui soovid näha, millised kaunid esemed on Stella kogus, ja lugeda täispikka intervjuud, leiad selle Buduaar Shopping suvenumbrist!

Buduaar.ee