Mida põnevat müüb Stella K. Wadowsky homme toimuval Buduaari turul?

Stella K. Wadowsky on ilus ja tegus meelelahutusportaali ajakirjanik, kes peab muuhulgas ka tänaseks palju populaarsust kogunud ilublogi Stellarium. Stella on Buduaari turul alati müümas käinud ja erandiks pole ka homne päev. Kuid sel korral paiskab kaunis naine müüki meeletult suures koguses põnevaid esemeid&aksessuaare, mida ta ise enam ei vaja. Loe allpool lähemalt, mida huvitavat Stella käest homsel Buduaari turul osta saab.


 

Stella K. Wadowsky on ilus ja tegus meelelahutusportaali ajakirjanik, kes peab muuhulgas ka tänaseks palju populaarsust kogunud ilublogi Stellarium. Stella on Buduaari turul alati müümas käinud ja erandiks pole ka homne homne päev. Sel korral paiskab kaunis naine müüki meeletult suures koguses põnevaid esemeid&aksessuaare, mida ta ise enam ei vaja. Loe allpool lähemalt, mida huvitavat Stella käest homsel Buduaari turul osta saab.

Stella räägib, et sel aastal on ta Buduaari turu jaoks vägagi põhjalikult ette valmistunud ja põhjus on järgmine: “Tegin suvel  oma garderoobitoa ümber ja leidsin sealt terve kohvritäie põnevat, mida ma enam ei vaja. Nagu kunagi varem kirjutasin, olen ostnud endale isegi M ja L-suuruses riideesemeid ja seda kindlas usus, et lasen rõivad väiksemaks teha. Ometi pole ma õmbeleja juurde jõudnud. Need riided leiavad sel korral tee Buduaari stangele. Muuhulgas läheb müüki Mulberry vintage-mantel ja Yves Saint Laurenti must kampsik. Lisaks panen sel aastal Buduaari turul suure rõhu aksessuaaridele. Müüki jõuab käekotte firmadelt Juicy Couture, Coach, Victoria`s Secret ja Etienne Aigner, siis veel erinevad prossid ja üks armas ehtekunstnik lubas mulle samuti mõned taiesed kaasa anda. Põnevust jagub,” lubab Stella, et tema müügiletilt võib leida nii uhiuusi kui ka vähekasutatud, kuid samas väga kvaliteetseid rõivaid ning aksessuaare. Igaühele midagi…

Vaata lisaks ka Stella blogist siit

Kohtume juba homme ehk reedel Tallinnas Solaris Keskuse kõrval asuvas Nokia kontserdimaja hallis Buduaari turul.

Karin Karu