Mida teeb Kirsti Timmer kõva häälega üksi autoga sõites?

Mida teeb Kirsti Timmer kõva häälega üksi autoga sõites?

Tuntud saatejuht ning raadiohääl Kirsti Valdstein Timmer on tänu aastatepikkusele raadiotöö kogemusele kokku puutunud väga erinevate muusikastiilidega. Kirsti jaoks tähendab muusika kuulamine midagi muud, kui lihtsalt muusika saatel ajaveetmist, ning mis veel – ta armastab muusikat kuulata just üksinda olles.

Tuntud saatejuht ning raadiohääl Kirsti Valdstein Timmer on tänu aastatepikkusele raadiotöö kogemusele kokku puutunud väga erinevate muusikastiilidega. Kirsti jaoks tähendab muusika kuulamine midagi muud, kui lihtsalt muusika saatel ajaveetmist, ning mis veel  ta armastab muusikat kuulata just üksinda olles.

Kirsti rääkis Buduaarile, et tema jaoks pole muusika kuulamiseks paremat kohta kui auto! “Mina kuulan muusikat autos. Üksi ja väga kõvasti. Mulle ei meeldi muusikat taustana tarbida, ma pean sellest elamuse saama – maksimumi. Mulle meeldib süveneda sellesse, mida ma kuulan, seetõttu tahangi muusikat üksinda kuulata ja sõna “kuulata” peaks siinkohal lausa suure algustähega olema,” kommenteerib Kirsti ning räägib oma lemmikutest: “Mul on autos omad nii-öelda tujulemmikud. Need on sellised plaadid, mida ma saan kaasa laulda, muidu ju tuju ei parane. Alati toimivad HIM, The Rasmus, Robbie Williams, Enrique Iglesias, Shanon, Smilers ja Terminaator,” loetleb Kirsti ette oma lemmikud.

Ka Marju Kuut ning Anne Veski on Kirstile väga südamelähedased. “Marju Kuudi kogumik on minu jaoks tõesti kulda väärt ning kui ma üksi kodus olen ja arvutist muusikat kuulan, siis tavaliselt eelistan Eesti tegijate venekeelseid lugusid. Anne Veskit näiteks, ta on väga super. Selline muusika tõesti rahustab, leevendab, tõstab.”

Kui tuju on halb, siis eelistab Kirsti hoopis 90ndate nii-öelda päkapikudiskot ja Pinki. Tema lapsed avastasid enda jaoks hiljuti aga hoopis Michael Jacksoni. “Kui olen lastega kodus, siis ma üldjuhul ei saagi ise muusikat valida. Lasen lastel kuulata seda, mis neile meeldib ja peab tunnistama, et neil on vahel päris hea maitse,” muigab Kirsti.

Karin Karu

Sarnased artiklid