Mida teeks “Unistuste printsessi” Roberto de Silvestri, kui saaks 24 tunniks nähtamatuks muutuda?

16 kommentaari
Mida teeks “Unistuste printsessi” Roberto de Silvestri, kui saaks 24 tunniks nähtamatuks muutuda?

“Unistuste printsessi“ saatest tuntust kogunud itaallasest ärimees Roberto de Silvestri armastab luksuslikku eluviisi, reisimist ning kauneid naisi. Roberto teab, kuidas oma unistusi teoks teha ja tulemust nautida. Aga mida teeks Roberto, kui tal avaneks võimalus olla nähtamatu ja seda terveks ööpäevaks? Mida Roberto teeks – Buduaar uuris järele.
 

“Unistuste printsessi“ saatest tuntust kogunud itaallasest ärimees Roberto de Silvestri armastab luksuslikku eluviisi, reisimist ning kauneid naisi. Roberto teab, kuidas oma unistusi teoks teha ja tulemust nautida. Aga mida teeks Roberto, kui talle avaneks võimalus olla nähtamatu ja seda terveks ööpäevaks? Mida Roberto teeks – Buduaar uuris järele.

“Hmm, kui ma saaksin olla nähtamatu? Tegelikult mul endal erilisi soove pole, vähemalt midagi sellist, mida ma niisama teha ei saaks. Aga kuna kogu Buduaari tegijate tiim on minu jaoks üks tõeliselt vahva seltskond, siis hea meelega teeksin nendega koostööd. Ehk siis mängiksin uudistereporterit,” naljatleb Roberto.

“Tegelikult ma ilmselt lendaksin lihtsalt läbi kogu linna ja uudistaksin ringi, sest kui aus olla, siis kõik eesmärgid, mis inimesed endale seavad, on teostatavad ka niisama. Selleks pole vaja üliinimlikke võimeid, on vaja vaid piisavalt tahtejõudu, suutlikkust ja sihikindlust,” leiab Roberto, et kõik eesmärgid, ka kõige raskemad, on saavutatavad ka niisama.

Karin Karu