Mida teeksid sina, kui avastad, et ei sobi seltskonda?

Mida teeksid sina, kui avastad, et ei sobi seltskonda?

Lady Speed Stickil on uus blogi, kus kolm blogijat lahendavad iga kuu mingi ülesande või ootamatu olukorra, mis võib juhtuda igaühega meist. Ka lugejad saavad kaasa rääkida ja oma ideid pakkuda, kuidas ebamugavast olukorrast välja tulla. Kõigi vastajate vahel läheb nelja kuu vältel loosi 120 Lady Speed Stick komplekti ja 12 Kaubamaja kinkekaarti väärtuses 40 eurot tükk. Blogi asub veebiaadressil ladyspace.ee Esimene katsumus on juba üleval koos kolme blogija vastusega. Mida teeksid sina, kui esmakordsel kohtumisel oma poisi vanematega avastad, et sa ei sobi üldse seltskonda? Panid end viksilt ja viisakalt riidesse, kuid kohale jõudes selgub, et tema vanemad on hoopis tulihingelised rokkarid! Tule paku oma lahendus SIIN.

Lady Speed Stickil on uus blogi, kus kolm blogijat lahendavad iga kuu mingi ülesande või ootamatu olukorra, mis võib juhtuda igaühega meist. Ka lugejad saavad kaasa rääkida ja oma ideid pakkuda, kuidas ebamugavast olukorrast välja tulla.

Kõigi vastajate vahel läheb nelja kuu vältel loosi 120 Lady Speed Stick komplekti ja 12 Kaubamaja kinkekaarti väärtuses 40 eurot tükk. Blogi asub veebiaadressil ladyspace.ee

Esimene katsumus on juba üleval koos kolme blogija vastusega. Mida teeksid sina, kui esmakordsel kohtumisel oma poisi vanematega avastad, et sa ei sobi üldse seltskonda? Panid end viksilt ja viisakalt riidesse, kuid kohale jõudes selgub, et tema vanemad on hoopis tulihingelised rokkarid! Tule paku oma lahendus SIIN.