Migrant vägistas põõsas 7-aastase tüdruku. Ema oli mõned meetrid eemal

Migrant vägistas põõsas 7-aastase tüdruku. Ema oli mõned meetrid eemal

Iga päev toob meediasse nii palju uusi pagulastega seotud probleeme ja muresid, et üksikute tragöödiate jaoks ei jätku enam leheruumi. Või välditakse teadlikult neid teemasid, et inimestes ei tekiks paanikat. Saksamaal, kus pagulased tekitavad praegu palju probleeme, juhtus kohutav tragöödia 7-aastase valge tüdrukuga, kes emaga linnapargis rattaga sõitis.

Iga päev toob meediasse nii palju uusi pagulastega seotud probleeme ja muresid, et üksikute tragöödiate jaoks ei jätku enam leheruumi. Või välditakse teadlikult neid teemasid, et inimestes ei tekiks paanikat? Saksamaal, kus pagulased tekitavad praegu palju probleeme, juhtus kohutav tragöödia 7-aastase valge tüdrukuga, kes emaga linnapargis rattaga sõitis.

Emast vaid loetud meetrid eemal sulges moslemist pagulane tüdruku suu, kiskus ta ratta seljast maha, lohistas lähedal olevasse põõsasse ning vägistas tüdrukukese jõhkralt. Kuna tüdruku suu oli käega kinni kaetud, ei saanud ta ema appi hõigata ning kõik see toimus nii kiiresti, et ema ei jõudnud märgatagi tütre kadumist. Ema sai juhtumist teada alles siis, kui kurjategija lapse lahti lasi ning tüdruk nuttes ema juurde jooksis. Umbes 30-aastane mees aga jooksis raudteejaama poole ning kadus silmist. Politseil on siiski teada tema kirjeldus ja mees loodetakse kiiresti tabada.

TLVFaces.com, kes uudist vahendab, ütleb, et tavaliselt sellistes olukordades on kogu Saksamaa meedia plahvatanud ja sellisest kuriteost esikaaneloo teinud, kuid sel korral ei ületa see enamiku oluliste uudisekanalite uudisekünnist. Huvitav, miks?

Sarnane kuritegu pandi toime mõned kuud tagasi Prantsusmaal Calais’ linnas, kus Poola migrant varastas 9-aastase tüdruku ema silme alt ja vägistas ta. See õnnetus lõppes tüdruku surmaga.

Buduaar.ee