Mihkel Mattisen: Ilusal naisel on ilus nägu ja ilus figuur

7 kommentaari

Laupäevase Buduaari saatekülaline Mihkel Mattiisen tunnistas saatejuhile Kristi Ojasaarele, et tema maitse naiste osas ei ole midagi erilist: "mul ei ole kindlat maitset, et peab olema brünett või blond. Ilusal naisel on ilus nägu ja ilus keha. Loomulikult on oma naine iga mehe jaoks kõige ilusam. Ma avastan oma naise ilu iga päevaga uuesti ning ta läheb aina ilusamaks”, ütleb Mihkel ja täiendab, et eks ilu näevad inimesed erinevalt, aga teatud standardid on siiski paigas, sest kui rääkida inimestega, siis ilusa inimese ilu näeb igaüks.

Laupäevase Buduaari saatekülaline Mihkel Mattiisen tunnistas saatejuhile Kristi Ojasaarele, et tema maitse naiste osas ei ole midagi erilist: "Mul ei ole kindlat maitset, et peab olema brünett või blond. Ilusal naisel on ilus nägu ja ilus keha. Loomulikult on oma naine iga mehe jaoks kõige ilusam. Ma avastan oma naise ilu iga päevaga uuesti ning ta läheb aina ilusamaks”, ütleb Mihkel ja täiendab, et eks ilu näevad inimesed erinevalt, aga teatud standardid on siiski paigas, sest kui rääkida inimestega, siis ilusa inimese ilu näeb igaüks ühtemoodi.

Tingituna Mihkli tööst ja olles tihti ka laval, käib välimuse eest hoolitsemine selle juurde. "Esinemistel ma ei kasuta stilisti abi", räägib Mihkel. Riideid aitab valida Mihkli naine Terje, kes puutub riietega igapäevases töös kokku.

Muuhulgas rääkis Mihkel Buduaarile, et kuigi muusikuks saamine oli ka tema lapsepõlveunistus, siis mingil ajal soovis ta ka Ameerika presidendiks ja mafioosoks saada. Vaata täispikka intervjuud Mihkel Mattiiseniga SIIT: