Mihkel Mattisen jäi armununa rahatuks

16 kommentaari

/Rubriik: Buduaar uurib/ Täna vastab Buduaari küsimustele Mihkel Mattisen, kellel ilmub lähinädalail üle pika aja värske singel "Täna üks, homme teine". Mihkel on üks peakorraldajatest ja esinejatest ka mai alguses toimuval Frank Sinatra Galal, mida saab kuulama minna suuremate linnade kontsertmajadesse.  

/Rubriik: Buduaar uurib/

Täna vastab Buduaari küsimustele Mihkel Mattisen, kellel ilmub lähinädalail üle pika aja värske singel "Täna üks, homme teine". Mihkel on üks peakorraldajatest ja esinejatest ka mai alguses toimuval Frank Sinatra Galal, mida saab kuulama minna suuremate linnade kontsertmajadesse.   

Mis võtab sind jalust nõrgaks?
Lapsena Eesti Poistekooris lauldes juhtus ikka aegajalt laval seda, et kooripoisid kippusid ülitihedas, täiskasvanud professionaalidele kohases esinemisgraafikus laval kohati minestama, nii ka minagi paar korda… Kui aga kaudses tähenduses rääkida, siis ikka ja korduvalt minu võrratu abikaasa!

Kas elaksid 5000 krooniga kuus ära? Kui ei, siis miks?
Kui mitte arvetada korteri- ja autolaenu, kommunaalkulusid, elektrit, kaabeltelevisiooni, internetti jne, siis 5000 on elus püsimiseks täiesti piisav. Selle eest saab ju hulganisti suurepäraseid toiduaineid, millest häid sööke valmistada! Lisaks saab veel hulganisti maailma parimat mustika-õuna kannujooki, mmmmmmm!
 
Paljudel inimestel on midagi, mida nad kardavad, näiteks: liftiga sõita, olla akendeta toas jne. Kas sul on ka mõni foobia?
Ma kardan kõrgust, aga samas suudan seda hirmu ikkagi üsna palju trotsida. Mäletan, et Londonis St.Pauls`i katedraali tippu turnides oli päris ebameeldiv tunne (seal on sellised väga ebakindlad raudtrepid), aga lõpuks ma siiski üles jõudsin ja endal oli väga hea meel, et oma hirmudest võitu sain! Muide, alla tulla on alati parem, sest näed, et maapind jõuab järjest lähemale!
 
Mis on kõige hullem temp, mida oled armununa teinud, et võita tähelepanu?
See ei kõla just tõenäoliselt piisavalt romantiliselt, aga oma nüüdse abikaasa endale võitmise hoos jäi töö tegemine niivõrd tagaplaanile, et ühel hetkel avastasin end suhteliselt rahatuna… Õnneks kõik lahenes ja võitsin Terje endale ning ükski rahasumma poleks mind iialgi nii õnnelikuks teinud!!!

Millised vastassoo esindajad sulle ei meeldi? Miks?
Mulle ei meeldi ebasiirad ja pealiskaudsed inimesed, on nad siis samast soost või vastassoost. Tänapäeval on kahjuks äärmiselt palju pealiskaudsust, käimas on nö. rahateenimisajastu ja nii head sõpra kui head armastatut on raske leida. Arvan, et olen tõeliselt õnnelik inimene, sest minu elus on lähedased inimesed, kellele saan toetuda igal hetkel, olgu ajad ükskõik kui rasked!
 

/Toimetas Merlyn Uusküla/