MIINUS 35 KG ilma trennita: Hollywoodi näitleja paljastas oma saladuse

4 kommentaari
MIINUS 35 KG ilma trennita: Hollywoodi näitleja paljastas oma saladuse

Suve lähenedes vaatavad paljud naise peeglisse üha kriitilisema pilguga, sest peagi saabub hooaeg, mis paljastab figuuri ja sellega koos ka head ja vead. Mõte karmist treeningkavast ei tundu aga sugugi ahvatlev ning tekib küsimus, kas lisakilodest saaks lahti ka ilma trennita.

Suve lähenedes vaatavad paljud naised peeglisse üha kriitilisema pilguga, sest peagi saabub hooaeg, mis paljastab figuuri ja sellega koos ka head ja vead. Mõte karmist treeningkavast ei tundu aga sugugi ahvatlev ning tekib küsimus, kas lisakilodest saaks lahti ka ilma trennita.

Üllataval kombel ei mängi trenni tegemine kaalust allavõtmise osas üldsegi niivõrd olulist rolli kui arvata võiks. Hollywoodi näitlejatar Jennifer Hudson oli aastaid ülekilodega kimpus ning vabanes lausa mitmekümnest lisakilost lihtsa nipiga.

Nimelt tunnistas Jennifer välismeediale antud intervjuus, et kiire elutempo tõttu ei ole tal aega trennis käia, kuid siiski on ta suutnud kaotatud kilod eemal hoida ning selleks ei tee ta midagi muud, kui et vaatab, mida ta suhu pistab. Jah, puhtalt toitumise abil on tõepoolest võimalik saleneda.

Süüa tuleb siis, kui kõht on tõesti tühi ning alati tasub ette planeerida, kus ja mida süüa, sest vaid nii on võimalik päevast kaloraaži jälgida. Soovitav on toidud kodus ise valmis teha ning näiteks kontorisse karbiga kaasa võtta – nii tead täpselt, mida sa sööd.

Kes aga arvab, et toitumise abil kaalust allavõtmine tähendab nälgimist, eksib! Selleks, et kehakaal saaks üldse langema hakata, tuleb süüa palju! Suurima osa peavad moodustama köögiviljad, teisel kohal kalorivaesed valgud, seejärel aeglaselt imenduvad süsivesikud ning kindlasti ei aja läbi ilma rasvata.

Allikas: health