Miks Jennifer Aniston abielludes mehe perekonnanime ei võtnud?

Miks Jennifer Aniston abielludes mehe perekonnanime ei võtnud?

Näitlejatar Jennifer Aniston (46) ja Justin Theroux (44) abiellusid pisut enam kui kuu aega tagasi, 5. augustil olles eelnevalt kolm aastat kihlatud olnud. Jennifer otsustas oma abikaasa perekonnanime mitte võtta ning loomulikult tekib küsimus, miks ta sellise otsuse tegi?

Näitlejatar Jennifer Aniston (46) ja Justin Theroux (44) abiellusid pisut enam kui kuu aega tagasi, 5. augustil, olles eelnevalt kolm aastat kihlatud olnud. Jennifer otsustas oma abikaasa perekonnanime mitte võtta ning loomulikult tekib küsimus, miks ta sellise otsuse tegi?

Justin andis sel teemal hiljuti välismeediale intervjuu, kus ta ütles esmalt naljaga pooleks, et tegelikult võttis Jennifer mõlemad Justini nimed ning nüüd on tema nimi samuti Justin Theroux ja et Jennifer Anistoni nime enam ei eksisteerigi. Seejärel tõdes mees, et Jennifer soovis tõesti oma perekonnanime alles jätta, sest ükspuha mida ta ka ei teeks, terve maailm jääb teda alati tundma kui Jennifer Anistoni. See naine on kuulus ja tema nimi on üks osa sellest kuulsusest. Pole põhjust seda muuta.

Justin ei tunne end kuidagi puudutatuna ning saab Jenniferi otsusest aru! Sellisele kokkuleppele jõuti ammu enne abiellumist ning ühtegi tüli sel teemal ei olnud.

Nimi Jennifer Aniston jääb alles!

Ka Brad Pittiga abielludes ei muutnud Jennifer oma nime, seega tegelikult ei ole siin midagi imestada. 

Allikas: elle.com