Miks Kate Middleton oma tütrele kleiti selga ei pane?

Miks Kate Middleton oma tütrele kleiti selga ei pane?

Hertsoginna Kate Middleton ei taha, et tema pisitütar Charlotte, kes peagi saab viiekuuseks, lähima paari aasta jooksul kleiti kannaks! Just nii väidab Rachel Riley – naine, kes isiklikult disainib riideid hertsoginna lastele.  Põhjus, miks Kate oma väikesele printsessile kleiti selga panna ei taha, on lihtne, nimelt tunneb ta, et see ei sobi nii väikesele tüdrukule ja on seljas ebamugav. 

Hertsoginna Kate Middleton ei taha, et tema pisitütar Charlotte, kes peagi saab viiekuuseks, lähima paari aasta jooksul kleiti kannaks! Just nii väidab Rachel Riley – naine, kes isiklikult disainib riideid hertsoginna lastele.

Põhjus, miks Kate oma väikesele printsessile kleiti selga panna ei taha, on lihtne: nimelt tunneb ta, et see ei sobi nii väikesele tüdrukule ja on seljas ebamugav. 

Kuigi avalikkus eeldab, et Charlotte võiks aasta pärast juba ringi käia printsessidele sobilikes kleidikestes, siis seda juhtuma ei hakka. Praegu kannab Charlotte beebidele mõeldud kombinesoone ning hiljem minnakse ilmselt üle kaheosalistele lasteriietekomplektidele.

Rachel ütles välismeediaportaalile People, et Kate armastab traditsioone ning mõistab, et teatud puhkudel tuleb tal Charlotte’ile kleit selga panna, kuid neid sündmusi on vähe – näiteks kandis Charlotte kleiti oma ristsetel. Muul juhul kannab tema tütar oma eale kohaseid riideid ja seda veel mitu aastat. Kate tahab, et Charlotte tunneks end mugavalt ning selleks sobivad kõige paremini tavalised beebidele mõeldud riided. 

Kate teeb kõik, et tema lapsed saaksid oma lapsepõlve nautida nagu tavalised lapsed!

Allpool on pilt, mis on tehtud printsess Charlotte’í ristsetel ja sellel fotol kannab ta tõepoolest kleiti!

Allikas: harpersbazaar.com