MIKS KIM CATTRALL uues “Seksi ja linna” osas kaasa ei löö?

MIKS KIM CATTRALL uues “Seksi ja linna” osas kaasa ei löö?
shutterstock

Käesoleval nädalal said “Seksi ja linna” fännid rõõmusõnumi osaliseks. Nimelt teatasid Sarah Jessca Parker, Cynthia Nixon ja Kristin Davis sotsiaalmeedias, et tulekul on seriaali järg “And Just Like That”.

Paraku torkas aga koheselt silma ka fakt, et uues sarjas pole kohta sekspomm Samantha osatäitjal Kim Cattrallil.

Pressiteates pole sõnagi selle kohta, miks Cattrall kaasa ei löö, kuid enamik fännidest on arvamusel, et põhjus peitub tema ja Sarah Jessica Parkeri omavahelises konfliktis.

Nüüd aga avalikustas Parker, et Samantha ei ole lihtsalt osa uuest “Seks ja linna” peatükist. “Ma ei suhtu temasse halvasti. Mina pole kunagi seda väitnud ja ei väidaks ka. Samantha jääb alatiseks osakeseks meist, ükskõik, kus me oleks või mis me teeks. Ta lihtsalt ei ole osa sellest loost,” sõnas Parker sotsiaalmeedias vastusena fännile, kes väitis, et naistevaheline tüli on Cattralli lahkumise põhjus.

Teleseriaali põhjal on vändatud ka kaks filmi, mille teine osa ilmus 2010.aastal ning paljud fännid on lootnud, et ilmuks veel üks osa. 2017.aastal süüdistas Sarah Kimi liigses diivatsemises ning suurtes nõudmistes, mistõttu filmiprojekt untsu läks.

Ka sarja teised staarid on väidetavalt tüdinud Cattralli`st.