Miks Koit Toome sel suvel meres ujumas pole käinud?

Miks Koit Toome sel suvel meres ujumas pole käinud?

  Koit Toome (34), kelle tähelend sai alguse 1995. aastal, mil loodi bänd Code One, on ka tänasel päeval Eesti üks kõige nõutumaid meesartiste. Buduaar uuris Koidu käest, kas ta oma kiire elutempo juures  sel suvel randa ning ujuma on üldse jõudnud. 
 

Koit Toome (34), kelle tähelend sai alguse 1995. aastal, mil loodi bänd Code One, on ka tänasel päeval Eesti üks kõige nõutumaid meesartiste. Buduaar uuris Koidu käest, kas ta oma kiire elutempo juures  sel suvel randa ning ujuma on üldse jõudnud. 

Üle poole suvest on juba möödas ning kindlasti on paljud meist kasvõi korra ka ujumas käinud. Kuidas on lood Koiduga? “Meres pole ma sel aastal veel ujumas käinud, ma olen väga külmakartlik, nii et kui vesi pole vähemalt 20 kraadi, siis nii naljalt ma ujuma küll ei kipu,” muigab Koit ja lisab: “Aga tiigis olen ühe korra sel suvel ujumas käinud küll ja kuna terve augustikuu on veel ees, siis kes teab, äkki jõuan meres ka ära käia. Samas jah, ega see nii oluline minu jaoks ei ole,” tunnistab Koit. 

Koit mainib veel, et pigem on tema jaoks oluline talve jooksul kasvõi korra suusad alla panna, kui suvel meres ujumas ära käia. “Lapsepõlves oli küll nii, et talve jooksul oli vaja vähemalt ühe korra suusatamas käia. Lumelauaga pole ma samas siiamaani mitte kunagi sõitnud, ei teagi miks,” ütleb Koit kerge muigega, et siiamaani on ta lumelauale suusatamist eelistanud.

Mis aga ekstreemsporti puutub, siis uusi asju on Koit alati nõus katsetama. “Viimati proovisin sellist huvitavat asja, nagu flyboarding, mis oli tõeliselt vinge. Mõnes mõttes on see võrreldav vee kohal lendamisega.” 

Karin Karu

Sarnased artiklid