MIKS LOOBUS PRINTSESS Eugenie kuninglikus pulmas loori kandmisest?

MIKS LOOBUS PRINTSESS Eugenie kuninglikus pulmas loori kandmisest?

Eile toimusid Briti kuningaperes pulmad. Printsess Eugenie ja Jack Brooksbank laulatati Windsori lossis St George’i kabelis. Tähelepanelikumad panid tähele, et printsess ei kandnud pulmas loori ja nüüd on selge ka põhjus, miks ta seda ei teinud, vahendab Daily Mail. 

Kui printsess Eugenie oli 12-aastane, diagnoosisid arstid tal skolioosi. Kuna naise selgroog oli kõver, käis ta seljaoperatsioonil ning sellest ajast peale on ta seljal pikk arm. 

Miks otsustas aga printsess loobuda loori kandmisest, kuigi see on traditsioon? Põhjus on küllaltki liigutav: nimelt soovis printsess armi eksponeerimisega tänada ja tunnustada arste, kes tegid talle operatsiooni, mis olulisel määral tema elu paremaks muutis. Lisaks sellele soovis Eugenie julgustada ka kõiki teisi noori, kes skolioosi käes kannatavad. 

Kuninglikus pulmas olid kohal otseloomulikult kuningliku perekonna liikmed, aga ka maailmakuulsad staarid nagu lauljad Robbie Williams, James Blunt ja Ellie Goulding, näitlejanna Demi Moore, modellid Naomi Campbell, Cara Delevingne ja Kate Moss ning koomik Jimmy Carr.