MIKS MEGHAN MARKLE mitte kunagi punast huulepulka ei kanna?

Meghan Markle torkab kuninglike naiste seast silma oma julge riietumisstiiliga, ent mis meikimisse puutub, siis eelistab naine pigem tagasihoidlikku "vähem on rohkem" teemat. Kuid miks ei kanna Meghan mitte kunagi punast tooni huulepulka?

Meghan Markle torkab kuninglike naiste seast silma oma julge riietumisstiiliga, ent mis meikimisse puutub, siis eelistab naine pigem tagasihoidlikku “vähem on rohkem” teemat. Kuid miks ei kanna Meghan mitte kunagi punast tooni huulepulka?

Sussexi hertsoginna lähedane sõber Daniel Martin, kes oli ühtlasi ka Meghani pulmameigi idee autoriks, ütles ajakirjale People, et Meghan tahab end alati mugavalt tunda. Daniel tõdeb, et ühel korral värvis Meghan huuled tõepoolest punaseks, ent ta ei tundnud end sedasi üldse hästi. Küll aga armastab naine virsikukarva huulepulgatooni, mis tema jumega lausa valatult sobitub.

Kusjuures põnev asjaolu on ka see, et Meghan tahab end kuninglike sündmuste puhul alati ise meikida. Tal on võimalik lasta end iga päev professionaalsetel meigikunstnikel meikida, kuid ta eelistab seda pigem oma käe järgi teha.