MIKS ON ÕHTUSÖÖK PRINTS Williami perekonnas raske?

1 kommentaar
MIKS ON ÕHTUSÖÖK PRINTS Williami perekonnas raske?
pilt: Shutterstock

Prints William paljastas tõe täpselt sellisena nagu ta tegelikult on.

Nimelt osales prints hiljuti videovestlusel kokk Charlie Farrallyga ning teemaks tuli loomulikult ka kodus söömine.

Prints nentis, et nende peres on õhtusöögiaeg alati kõige keerulisem. “Kõik oleneb sellest, mis lauale pandud on. Kui vanemad panevad lauale midagi sellist, mida lapsed väga armastavad, siis kulgeb õhtusöök lausa suurepäraselt. Kui sinna on pandud aga midagi sellist, mis neile ei sobi, siis on juba hoopis teine teema,” muigab prints William.

Prints Williami ja hertsoginna Catherine’i peres kasvab kolm last: 6-aastane George, 5-aastane Charlotte ja 2-aastane Louis.

View this post on Instagram

🚚 Taking a look inside the @Peek_Project food truck… • The Duke of Cambridge joined CEO Michaela and Community Chef Charlie to talk about the importance of delivering healthy and nutritious food to the families they support in Glasgow during lockdown. • Funds from the @National_Emergencies_Trust_ Coronavirus Appeal, through the partnership with Foundation Scotland, have enabled PEEK to respond to demand for hygiene and wellbeing packs, such as sanitary products and soap which are being provided alongside the food deliveries. • Visit the Royal Family YouTube page to see more as The Duke, Patron of the National Emergencies Trust, spoke with two Scottish beneficiaries from the #NETCoronavirusAppeal.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on