Miks on Triin Sommeri, Helen Mahmastoli ja Summeri nimesildid Sportlandis?

8 kommentaari

Möödunud neljapäeval Kristiine Sportlandis aset leidnud Buduaar Shopping Nightil sagisid mitmed tuntud näod mööda poodi ringi ja riputasid riidepuude külge Buduaari logo ja liblikatega sildikesi. Mis toimus? Nimelt valisid tuntud näod oma lemmikuid sporditoodeid ja märgistasid need oma autogrammiga. See on omamoodi väike võistlus, et teada saada, kelle lemmikstiil müüb kõige paremini ja meeldib inimestele kõige rohkem. Nüüd võib Kristiine Sportlandist leida Buduaari riidepuurääkijaid, mis varustatud näiteks Kristi ja Mari Ojasaare, Martin Reimi, Kert Haavistu, Triin ja Tene Sommeri, Helen Mahmastoli, Ott Kiivikase, Summeri või mõne muu stiiliteadliku või spordilembelise staari nimesildiga.

Möödunud neljapäeval Kristiine Sportlandis aset leidnud Buduaar Shopping Nightil sagisid mitmed tuntud näod mööda poodi ringi ja riputasid riidepuude külge Buduaari logo ja liblikatega sildikesi. Mis toimus? Nimelt valisid tuntud näod oma lemmikuid sporditoodeid ja märgistasid need oma autogrammiga. See on omamoodi väike võistlus, et teada saada, kelle lemmikstiil müüb kõige paremini ja meeldib inimestele kõige rohkem. Nüüd võib Kristiine Sportlandist leida Buduaari riidepuurääkijaid, mis varustatud näiteks Kristi ja Mari Ojasaare, Martin Reimi, Kert Haavistu, Triin ja Tene Sommeri, Helen Mahmastoli, Ott Kiivikase, Ekke Lainsalu, Summeri või mõne muu stiiliteadliku või spordilembelise staari nimesildiga.

 

/Buduaar.ee/

 

…………………………………….

AVATUD BEEBIBUDUAAR
– Persoonilood, beebipäevik, beebi- ja pereuudised, erinevad huvitavad
artiklid ja palju muud huvitavat! Tule vaata ja kommenteeri: http://www.buduaar.ee/beebi/. Iga nädal loosime välja ka auhindu lugejate ja kommenteerijate vahel!

…………………………………….