MIKS PRINTS HARRY musta värvi sõrmust kannab?

Avalikkuse tähelepanu on viimasel ajal köitnud prints Harry sõrme kaunistav musta värvi sõrmus. Paljudel on tekkinud küsimus, et miks mees seda kannab, kas tegu on kingitusega või mis on sõrmuse tähendus. Soome ajalehe Iltalehti artiklist selgub, et tegu on Soomest pärit nutisõrmuse Ouraga. 

Nutisõrmuse sihtrühmaks on inimesed, kes reisivad palju ning lendavad ühest ajavööndist teise, täpselt nagu prints Harry või paljud äriinimesed ja sportlased. 

Sõrmus annab suurepärase ülevaate kehas toimuvast – sellest on kasu unest ja taastumisest optimeerimisel. Samuti võtab nutisõrmus vastu ka kasutaja keha biosignaale nagu pulss, aktiivsus ja kehatemperatuur ning ütleb näiteks seda, millal tuleks magama minna ja milline on une kvaliteet. Sõrmuse hind on 299 dollarit. 

Oura turundusjuhi Marjo Piirto sõnul on neil hea meel, et sõrmuse vastu tuntakse huvi üle kogu maailma. “Väga vahva! Tuntus on kogu meie Oura peret üllatanud.” Ta kinnitab, et Oura eesmärgiks on aidata inimestel paremini magada ja teha nad õnnelikumaks.