Miks reisib Charlene tihti Marrakechi?

Miks reisib Charlene tihti Marrakechi?

Buduaar uuris modelli ja endise laulja Charlene Renniti käest tema tihedate reiside põhjust Marrakechi, kaunitari suveplaanide kohta ning kas neiu süda on vaba või mitte. Charlene räägib, et suveplaane pole tal eriti mõtet teha, sest planeerimine pole ta tugevaim külg. “Ibiza ja St Tropezi tripid ja puhkus väikese õega on ilmselt ainsad asjad, mis kindlad on. Ülejäänud aja sisustamise kohta käib lause: go with the flow. Seiklusrikkus ja vaheldus is my thing,”täpsustab Charlene. Väga tihti reisib Charlene ka Marrakechi, mis on kaunitari vaieldamatult lemmik “destination“. “Käime seal tihti nädalavahetusi veetmas sõpradega Pariisist, kelle pered seal elavad ning käisin ka oma perega seal puhkamas. Lisaks õppis mu aastane vend seal kõndima, mis on ilus mälestus. Marrakech on meeletult inspireeriv linn – kõik need värvid ja energia ja mitmekülgsus – fantastiline. Igal võimalikul hetkel lähen sinna tagasi,”lisab Charlene.    

Buduaar uuris modelli ja endise laulja Charlene Renniti käest tema tihedate reiside põhjust Marrakechi, kaunitari suveplaanide kohta ning kas neiu süda on vaba või mitte.

Charlene räägib, et suveplaane pole tal eriti mõtet teha, sest planeerimine pole ta tugevaim külg. “Ibiza ja St Tropezi tripid ja puhkus väikese õega on ilmselt ainsad asjad, mis kindlad on. Ülejäänud aja sisustamise kohta käib lause: go with the flow. Seiklusrikkus ja vaheldus is my thing,” täpsustab Charlene. Väga tihti reisib Charlene ka Marrakechi, mis on kaunitari vaieldamatult lemmik “destination”. “Käime seal tihti nädalavahetusi veetmas sõpradega Pariisist, kelle pered seal elavad, ning käisin ka oma perega seal puhkamas. Lisaks õppis mu aastane vend seal kõndima, mis on ilus mälestus. Marrakech on meeletult inspireeriv linn – kõik need värvid ja energia ja mitmekülgsus – fantastiline. Igal võimalikul hetkel lähen sinna tagasi,”lisab Charlene.

Rääkides suhetest nendib Charlene, et ta ise ka ei oska öelda, kas ta on vallaline või hõivatud. “Mehed on mehed. Kord on kõik sobivad kandidaadid, kord pole ühtki. Sama kehtib suhte loomise kohta. Kord januned kaaslase järgi, teinekord no way! Üldiselt ma ei vaeva oma pead selliste asjadega,” toob Charlene välja põhjuse oma suhteseisu kohta. Siiski ütleb ta, et tema jaoks ideaalne mees on see, kes ei räägi palju. Charlene pole meeste pärast mingite tobedustega hakkama saanud. Kõige pöörasem tegu, mida kaunitar teinud on, on see, et ta nuttis oma silmad punaseks. “Täielik idiootsus,”tunnistab Charlene.

 

Buduaar.ee