Miks varjavad Eesti staarid oma lapse isa?

Miks varjavad Eesti staarid oma lapse isa?

Jana Hallase lapse väidetav isa Meelis Kukk ei näe ühtegi põhjust, miks ta peaks tema ja Jana suhet ajakirjandusele kommenteerida. “Jana ise otsustab, palju ja mida ta lapse teemal räägib,” põrutab Kukk Õhtulehele.

Jana Hallase lapse väidetav isa Meelis Kukk einäe ühtegi põhjust, miks ta peaks tema ja Jana suhet ajakirjandusele kommenteerida. “Jana ise otsustab, palju ja mida ta lapse teemal räägib,” põrutab Kukk Õhtulehele.

“Kedagi ei huvita, kes või mis on Meelis Kukk. Jana teab ise, kui palju ja mida ta sel teemal räägib. Tõesti, see on minu ja Jana enda otsustada,” põhjendab 26aastane maaklerina töötav mees, miks nad Hallasega lapse teemal avalikkusele rohkem rääkida pole tahtnud. Seejärel palub ta vabandust ja lõpetab kõne.

Samasuguse innuga nagu Hallase eraelu, on püütud lahti harutada ka teiste avaliku elu tegelaste lapsesaamisega seotud saladusi. Paraku on need aga ka igasugustele pingutustele vaatamata tulutuks sõnade veeretamiseks jäänud. Nii ei teata vaatamata mitmetele julgetele oletustele tegelikult siiamaani, kes ikkagi on kuulsuste jumestajana töötava Kaia Triisa lapse isa.

Üsna tulemusrikkalt varjas oma lapsesaamist ka Kristiina Raudsepp, endise nimega Bellanova. Naise sõnul on laps tema jaoks kõige tähtsam ja sellega püüdis ta maimukest avalikkuse eest kaitsta

Tükk aega ei soostunud oma rasedusest ja suhtest teise lapse isa Silver Ulvikuga kõmupressile rääkima ka lauljatar Lea Liitmaa. Lea sõnul pole rasedus naise jaoks sugugi läbinisti meeldiv protsess. Kui sel ajal midagi ebameeldivat juhtuma peaks, oleks see läbi meedia võimendatuna veel valusam ja koledam, leiab ta.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee tegevtoimetaja