Miley Cyrus tahab oma väikeõele paremat elu

Miley Cyrus tahab oma väikeõele paremat elu

Miley Cyrus ja tema õde Noah (14) osalesid hiljuti ühisel reklaamkampaania pildistamisel, lisaks lasi Miley väikeõel ka oma kontserttuurist osa saada, ent sellegipoolest ei taha Miley, et tema õde meelelahutusmaailmaga lähemalt kokku puutuks!

Miley Cyrus ja tema õde Noah (14) osalesid hiljuti ühisel reklaamkampaania pildistamisel, lisaks lasi Miley väikeõel ka oma kontserttuurist osa saada, ent sellegipoolest ei taha Miley, et tema õde meelelahutusmaailmaga lähemalt kokku puutuks!

Miley tunnistas hiljuti välismeedias, et ta tahab oma õe süütust hoida nii kaua, kui võimalik. Selle all mõtles ta muidugi seda, et ta soovib õde Hollywoodist, narkootikumidest, alkoholist ja pidudest eemale hoida. Miley ei taha, et Noah’st saaks ihupaljastav ning keelt näitav popstaar! Lisaks tõdes Miley, et meelelahutusmaailm on karm ning ellu jäävad vaid tugevaimad – staarid, kes teiste arvamusest ei hooli! 

Pigem loodab Miley, et tema õde jätkab spordiga tegelemist, sest see meeldib talle väga. Kuid narkootikumidest ja alkoholist kavatseb Miley oma väikeõde eemale hoida.

Allikas: huffingtonpost.com