MILJONÄR JÄTTIS OMA kallima pärast raju vahekorda surema

Kinnisvaraärimees ja multimiljonär John Broadhurst määrati kolmeks aastaks ja kaheksaks kuuks vangi, sest jättis oma tüdruksõbra Natalie Connoly pärast raju sadomasoseksi surema. Mees võttis kohtus omaks, et ei aidanud oma kallimat ja naine kaotas selle tõttu elu, vahendab Iltalehti.

Uurimisel ilmnes, et paarike oli enne seksimist tarbinud alkoholi ja kokaiini. Raju seksi tõttu kannatada saanud naine kaotas palju verd ja see sai talle saatuslikuks. Mees helistas kiirabisse alles mitu tundi hiljem, kui sai aru, et naisega pole kõik korras. Ta mainis parameedikutele, et naine on elutu nagu söörik.

Surmaga lõppenud juhtum leidis aset 2016.aastal 18.detsembril mehele kuuluvas majas. 

Uurijate sõnul harrastas paar regulaarselt sadomasoseksi, kuid viimane kord läks asi käest ära. Naisele tehtud lahkamisest selgus, et ta kehal oli 40 vigastust, mis oli tekitatud erinevate esemetega peksmise teel. Broadhursti sõnul oli ta pruut palunud ennast väga tugevalt peksta, kuna vaid nii sai ta kogeda kogu keha orgasmi. 

Paarike oli koos olnud pool aastat. Enne saatuslikku õhtut olid nad televiisorist jalgpalli vaadanud ja alkoholi joonud ning seejärel läinud restorani õhtust sööma. Koju tagasi tulles olid nad jätkanud joomist ning võtnud ka 2 grammi kokaiini. 

Broadhursti varanduse suurus arvatakse olevat 15 – 20 miljonit naela.