Millega tegeleb suvel stilist-saatejuht Ženja Fokin?

Millega tegeleb suvel stilist-saatejuht Ženja Fokin?

Jevgeni „Ženja” Fokin on omanäolin ja julge stilist, kes juhib koos Anu Saagimiga saadet „Stiilipäevik”. Buduaar uurib, kuidas veedab suve Ženja!

Jevgeni „Ženja” Fokin on omanäoline ja julge stilist, kes juhib koos Anu Saagimiga saadet „Stiilipäevik”. Buduaar uurib, kuidas veedab suve Ženja!

Kuidas suvi on siiani möödunud?

Ma pole eriti rannas lebotaja tüüp ja niisama tühja ka ei oska passida (kuigi ehk peaks õppima). Suvi möödub aktiivselt, nimelt äratan inimesi STAR FM hommikuprogrammis koos Pille Minevi ja Allan Roosilehega. Selline mõnus-mahe hommikune terror koos päevakajaliste uudiste ning toredate aktsioonidega (näiteks jagame igal hommikul õnne korral 500€ oma kuulajatele). Ning toimub ka sügishooaja ettevalmistamine – erinevad moeprojektid, -lavastused.

Kuidas veedad vaba aega?

Kogu vaba aja veedaksin ringi tuiates ja inspiratsiooni kogudes. Suureks lemmikuks on Eestimaa väikesed kohad, mõnusad välikohvikud. Hämmastav loodus ning telefonilevi puudus kutsuvad alati tagasi Hiiumaale, kus saab maitsta mereande (suitsulestale ükski a’la carte toit vastu ei saa) – külastage kindlasti Vetsi Talli ja Lest&Lammas. Ja mu suur kirg – hobused, sõita mööda metsaradu või galoppi põllu peal http://www.kassari.ee/ .

Millised projektid sul veel käsil on ja kas sügisel näeb sind ikka teleekraanil?

Hetkel teen kaastöid väiksematele projektidele. Kroonikas annan iga nädal ülevaate stiiliampsudega, mis meil kaubanduslettidelt saada on. NB! Praegu kindlasti hea aeg ostlemiseks, sest kaubandusvõrgustikus suured allahindlused.

Ja muidugi käib töö teleprojekti “Stiilipäevik” kallal, mis alustab sügisel TV3-s veidi tuunituna ning uute hullustega! Olen hämmingus, kui palju ankeete on meile saadetud (üle 2000), kui vaid ajaline ressurss lubaks, kirjutaksin paljudele isiklikult vastu, sest osad kandidaadid on tegelikult väga ilusad ning neil endil jääb puudu vaid sisemisest enesekindlusest. Samas on põnev tõdeda, et oleme saatega paljudele abiks ja suureks rõõmuks olnud. Hea välimuse ning riietusega saab naine endale tagasi enesekindluse, mis on ehk veidikene rooste läinud.

 

Ilusat suve & JÄÄGEM MOODSAKS!

 

Annett Grossfeldt