Millest kirjutab Buduaar Shoppingu suvenumber

Nüüd võid poelettidelt leida uue Buduaar Shoppingu suvenumbri. Et aidata Sul otsustada, kas tasub suvenumbrit osta või piirduda meie tasuta veebiajakirjaga, heidame koos  sinuga pilgu uue ajakirja kaante vahele. Esmakordselt anname sulle põgusa ülevaate, kuidas tehakse ajakirja esikaant. Seekord on kaanemodelliks Evely Ventsli, lisaks kellele kaunistab esikaant 3.5 miljoni krooni eest ehteid ja muud luksust.

imageManager_238269

Nüüd võid poelettidelt leida uue Buduaar Shoppingu suvenumbri. Et aidata Sul otsustada, kas tasub suvenumbrit osta või piirduda Buduaari tasuta veebiajakirjaga, heidame koos Sinuga pilgu uue ajakirja kaante vahele.

imageManager_238308Esmakordselt anname põgusa ülevaate, kuidas tehakse ajakirja esikaant. Seekord on kaanemodelliks Evely Ventsli, lisaks kellele kaunistab esikaant 3.5 miljoni krooni eest ehteid ja muud luksust. Ka sinul on võimalik killuke sellest endale saada ja osaledes 20 000-kroonise teemantsõrmuse loosimises, rohkem infot leiad siit: http://buduaar.ee/sormus/


imageManager_238284Suvenumbris on oluliselt rohkem moekaadreid, mis kõik lavastatud Eestis müüdavate kollektsioonidega. Lisaks saad lugeda erinevas vanuses naiste ilunippidest ja suvisest juuksemoest.
Sagedasemad Buduaari lugejad mäletavad, et kevadel otsisime Buduaar.ee lugejate seast ühte neiut või naist staari stiilimängu. Lugejate hääletuse tulemusel osutus võitjaks Galina, imageManager_238307kelle muutumisele Jessica Simpsoniks võite kaasa elada Buduaar Shoppingu suvenumbris.

Suviseks moeikooniks oleme valinu Gucci kaubamärgi, lisaks anname hea ülevaate suvemoest Milano Catwalkilt.
Spordipoistest palusime seekord stuudiosse pildistama Eesti lahedamad surfiässad.
Suvenumbrist ei puudu ka suur staarirubriigid, kus lugeja saab teada, kellel on Eesti tuntumatest kaunitaridest kõige imageManager_238288rohkem bikiine, millised on tuntud Eesti meeste unistuseautod ja kuidas veedavad tuntud emad aega oma lastega. Raamaturubriigis saate teada, milliset raamatut soovitab randa kaasa võtta Tarmo Urb, Kati Murutar ja mitmed teised tundud näod.  Lisaks leiad ajakirjast teisigi huvitavaid mõtteid tuntud Eesti inimestelt.
Nagu juba kombeks, võib leida ajakirjast ka Buduaar.ee  kasutajate pilte, keda fortuuna on valinud auhinnavõitjateks- seekord on auhinnad välja pannud Bonbon Lingerie, The Body Shop ja solaariumikreemide brändid Hemps ja Hippie Chick. 
Kes otsivad sisukamat lugemist, nendele on ajakirjas mitu huvitavad kolumnit ja sisukaid artikleid saabuvast matriarhaadist, Eesti meeste tervisest, Põhja- Prantsusmaa võludest, Nostradamusest ja paljust muust.
Kui soovid ajakirja osta, siis saad selle soetada Lehepunkti jaotusvõrgust hinnaga 29.90.

Usume, et uus ajakiri on sisukas ja kvaliteetne meelelahutus ning soovime kõigile Buduaarikatele mõnusat lugemist.