Milline on Anu Saagimi maasikadieet?

Glamuuritar Anu Saagim avastas sel suvel enda jaoks uue ilunipi, millele kavatseb ta truu olla nii kaua kui võimalik! Nimelt on Anu terve suve söönud maasikaid - iga päev vitsutab ta vähemalt kilo maasikaid süüa, ta lisab neid toitudesse ning teeb neist koduseid maske nii näole kui ka kehale. Anu rääkis sellest Buduaarile lähemalt.

Glamuuritar Anu Saagim avastas sel suvel enda jaoks uue ilunipi, millele kavatseb ta truu olla nii kaua kui võimalik! Nimelt on Anu terve suve söönud maasikaid – iga päev vitsutab ta vähemalt kilo maasikaid süüa, ta lisab neid toitudesse ning teeb neist koduseid maske nii näole kui ka kehale. Anu rääkis sellest Buduaarile lähemalt.

Anu veedab enamiku oma suvest Saaremaal puhates ning maasikaid süües – naise endi sõnul on ta maasikadieedist lausa vaimustuses. Anu teeb maasikatest torti, salateid, suppi ning kõike muud, mis pähe tuleb. “Maasikad on ju nii head ja tervislikud. Need sisaldavad palju vett, vitamiine, vähe kaloreid ja täidavad kõhtu! Ma pole mitte kunagi nii palju maasikaid söönud kui sel suvel ja kavatsen neid süüa seni kuni hooaeg kestab. Eks siis sügisel paistab, mil moel maasikate söömine minu figuurile mõjunud on,” tõdeb Anu.

Anu kasutab maasikaid ka koduste näo- ja kehahooldusvahendite tegemiseks. “Kõige lihtsam on end üleni maasikatega kokku määrida – maasikaseemned on kooriva toimega, seega nahk jääb sile ja pehme. Muidugi võib maasikatele ka vahukoort lisada ja seda segu keha või näo peal kasutada – toimib imehästi. Pole midagi paremat kui Eesti maasikad – need teevad ilusaks nii seest kui väljast,” räägib Anu, kes on maasikatest juba pikemat aega suures vaimustuses.

Karin Karu