Milline on ideaalne abielu Gert Laasme arvates?

Milline on ideaalne abielu Gert Laasme arvates?

Muusika- ja meelelahutusärimees Gert Laasme (35) on tegelenud oma vallas juba üle 15 aasta. Tema korraldab selliseid üritusi nagu Skazka, Tantsevalnii Rai, BaileBon jpt. Hetkel on Gert küll vallaline, kuid tema arvates on eduka suhte alustalad usaldus ja hea klapp voodis!  

Muusika– ja meelelahutusärimees Gert Laasme (35) on tegelenud oma vallas juba üle 15 aasta. Tema korraldab selliseid üritusi nagu Skazka, Tantsevalnii Rai, BaileBon jpt. Hetkel on Gert küll vallaline, kuid tema arvates on eduka suhte alustalad usaldus ja hea klapp voodis!

Rääkides abielust, arvab Gert, et nagu see sõna ise ütleb, peaks see liit peaks aitama inimestel elada koos lihtsamalt ja huvitavamalt kui üksi, mitte ei tohi olla mingi sunnitud ja piiratud kokkulepe. “Kui ollakse omavahel kokku leppinud, et keegi pole mitte kellegi isiklik omand ja mõlemad osapooled soovivad täiesti vabatahtlikult õhtul koju kiirustada ja igapäevaselt koos aega veeta ning lisaks sellele tegeleda oma hobide ja huvidega ilma teise osapoole piirangudeta, siis see tunduks minu jaoks päris vastuvõetav ja ideaalne abielu!

Hetkel näib, et ümberringi olev liigne armukadedus ja väike usaldus partneri vastu hävitab palju toredaid paarisuhteid. Relax, rahvas! Ühine kodu peaks olema see, kuhu tahaks väga väga tulla, mitte ei peaks tundma hirmu, et koju jõudes pead aru andma hakkama, kus, mis ja kellega tegid! Sellel on vastupidine reaktsioon ja tõukad hoopis kõik hea endast pidevalt aina kaugemale ja kaugemale, hirmuga ei püsi ükski abielu kaua koos!” arutleb Gert.

Millised on aga ühe eduka paarisuhte alustalad? “Kõige tähtsamaid on kaks, milleks esimene on usaldus ja teiseks ka hea klapp voodis!”

 

Tene Sommer

Sarnased artiklid