Milline on lauljatar Merka ilunipp?

Milline on lauljatar Merka ilunipp?

8. juunil toimus Rocca al Mare I.L.U. kaupluses iluõhtu, kuhu tulid uudistama kõik Too Faced kosmeetikabrändi austajad, kaasa arvatud laulja Merlyn Uusküla ehk Merka. Buduaar uuris Merka käest tema lemmikkosmeetikabrändide, ilunippide ja lemmikmeikarite kohta. Merka tunnistab, et tal on vaid mõnede kosmeetikatoodetega väljakujunenud lemmikud, samas on ta aldis alati katsetama uusi tooteid, sest häid asju on nii paljudel firmadel ning tahaks ju teada, kuidas üks või teine asi sobib. “Mulle meeldivad väga Isadora ja Diori lauvärvid ning Chaneli põsepuna. Need on jäänud püsima, kõiki teisi tooteid vahetan, kui vana otsa saab. Olen ära proovinud vist juba 20 jumestuskreemi ning jätkan katsetamist. Hetkel on käsil Maci ja Bojoure omad. Firma Too Faced kosmeetika tootetedisain on kindlasti see, mis mulle kohe silma jäi. Samuti meeldib, et valikus on julgete värvidega silmaglitterid (näiteks türkiissinine) ning huuleläiked on tuubi kokkusegatud kahest toonist, mis miksituna annavad eriti ilusa värvi,” seletab Merka põhjust, miks kosmeetikafirma Too Faced tooted nüüdsest ka tema meigikotti on sattunud.                          

8. juunil toimus Rocca al Mare I.L.U. kaupluses iluõhtu, kuhu tulid uudistama kõik Too Faced kosmeetikabrändi austajad, kaasa arvatud laulja Merlyn Uusküla ehk Merka. Buduaar uuris Merka käest tema lemmikkosmeetikabrändide, ilunippide ja lemmikmeikarite kohta.

Merka tunnistab, et tal on vaid mõnede kosmeetikabrändidega kujunenud välja lemmikud, samas on ta aldis alati katsetama uusi tooteid, sest häid asju on nii paljudel firmadel ning tahaks ju teada, kuidas üks või teine asi sobib. “Mulle meeldivad väga Isadora ja Diori lauvärvid ning Chaneli põsepuna. Need on jäänud püsima, kõiki teisi tooteid vahetan, kui vana otsa saab. Olen ära proovinud vist juba 20 jumestuskreemi ning jätkan katsetamist. Hetkel on käsil Maci ja Bojoure omad. Firma Too Faced kosmeetika tootetedisain on kindlasti see, mis mulle kohe silma jäi. Samuti meeldib, et valikus on julgete värvidega silmaglitterid (näiteks türkiissinine) ning huuleläiked on tuubi kokkusegatud kahest toonist, mis miksituna annavad eriti ilusa värvi,” seletab Merka põhjust miks kosmeetikafirma Too Faced tooted nüüdsest ka tema meigikotti on sattunud.

Merlyni arvates on kolm kõige tähtsamat ilutoodet naisele, mis tal alati kaasas on, huuleläige, jumestuskreem ja lauvärvid. “Samuti usun ma, et ühed olulisemad ilutooteid on näopuhastusvahendid ja kreemid, sest see tagab puhta aluspinna, kuhu peale meiki teha. Kui sellega on midagi korrast ära, läheb juba pool kaduma,” arvab Merka. Igapäevaselt Merlyn end palju ei meigi ja suvel proovib ta end meikida võimalikult minimaalselt. “Tavaliselt kasutan igapäeva meiki tehes jumestuskreemi, päikesepuudrit ja huuleläiget. Proovin anda näole puhkust ja võimalusel teha ka meigivabasid päevi,” räägib Merka. Lemmikmeikariteks peab ta Mammut ja Mari Ojasaart, sest nad teavad, mida nad teevad. Kuna Merka on teiste tehtud meigi suhtes ülinõudlik, siis nende tehtud meik on alati ootuspärane ja hea.

Tavaliselt on kõigil naistel olemas ka oma väike meiginipp ning samuti ka Merkal. “Kannan hommikul peale päevakreemi, siis 20 minutit hiljem jumestuskreemi, sest siis jääb jume väga hea ja ühtlane, kuna päevakreem on sisse imendunud. Samuti ootan põseruuži panemisega vähemalt 10 minutit peale jumestuskreemi pealekandmist, siis jääb ruuž väga ühtlaselt peale ja on kauapüsivam. Veel olen avastanud selle, et heleda lauvärviga saab nägu ideaalselt modelleerida. Näiteks silmaalused saab väga puhtaks ja klaariks ilma igasuguste valgustpeegeldavate pulkadeta,”paljastab Merlyn Buduaarile.

 

 

Buduaar.ee