Milline on vinge laupäev? Vastab: Triin Sarapuu

Realitis "Naabrist parem" osalenud Triin Sarapuu räägib Buduaarile, milline on üks vinge laupäev!

Realitis "Naabrist parem" osalenud Triin Sarapuu räägib Buduaarile, milline on üks tõeliselt vinge laupäev!

 

1. Milline on ideaalne laupäev?
Ideaalne laupäev praegusel aastaajal algab nii: magan kaua ja ärkan pannkoogi lõhna peale, mis on minu jaoks spetsiaalselt valmis küpsetatud. Peale sööki hüppan veel korra voodisse ja lasen leiba luusse. Vahepeal võib-olla tuleb telekast midagi head. Lõunal saan ema, õe või sõpradega kokku, kellega siis shopingule või mõnusale luntshile saab suunduda. Laupäev peaks sisaldama ka väikest treeningulist osa. Armastan vett, seega lähen basseini ujuma ja pärast mullivanni või sauna. Kuna võtsin just ka joonistamise tunde, siis võib-olla haaran vahepeal ka pliiatsi kätte ja kritseldan midagi. Õhtul on minek kinno, restorani või sõpradele külla. Üldiselt mulle meeldivad igasugused activitid, millega kaasa minna. Nii et, kui keegi midagi ette paneb, olen üldiselt kohe nõus. Näiteks jalutan hea meelega või kui lund oleks, sõidaks kasvõi Otepääle lauatama või niisama koju Saaremaale isale külla.

2. Milline ja millal oli sinu kõige huvitavam ja meeldejäävam laupäev?
Viimane huvitav laupäev umbes selline oligi nagu alguses kirjeldasin. Õhtu lõppes fantastilise teatrietendusega Linnateatris. Tükk oli „Tõde ja õiguse 2. osa”, mis kestis 5 tundi!!! See võib paljudele kindlasti väga igava ja tüütuna tunduda, aga etendus oli tõesti priima! Kordagi ei tulnud tunnet, et millal see pagan lõpeb. Tegelikult teeb ideaalseks päeva see, kellega see koos veeta. Mul on selles suhtes väga vedanud!

3. Mis võib olla asi, mis laupäeva täielikult sinu jaoks ära rikub?
Laupäeva võib täielikult rikkuda mõni õnnetus lähedastega ja muu selline jama, mis iga päeva ära rikkuda võiks. Teinekord muserdab mind laupäeval aga see, et see lahe laupäev nii kiiresti otsa saab.

 

Pilt: Ardo Kaljuvee

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/