Millised ilutooted on Fallen Angels kaunitari Natalie Berg’i kotis?

Millised ilutooted on Fallen Angels kaunitari Natalie Berg’i kotis?

Eelmisel suvel abiellunud Fallen Angels’i kaunitar Natalie Berg, kes on ka imearmsa pisitütre ema, jõuab lapse kõrvalt alati ilus ning särav välja näha. Kiirelt supervormi tagasi saanud Natalie rääkis Buduaarile, millised kolm ilutoodet peavad alati tema meigikotis olema ning kuidas naine oma juukseid hooldab.

Eelmisel suvel abiellunud Fallen Angels’i kaunitar Natalie Berg, kes on ka imearmsa pisitütre ema, jõuab lapse kõrvalt alati ilus ning särav välja näha. Kiirelt supervormi tagasi saanud Natalie rääkis Buduaarile, millised ilutooted peavad alati tema meigikotis olema ning kuidas naine oma juukseid hooldab.

“Igapäevaselt olen alati eelistanud pigem naturaalset meiki, oluline on oma loomulikku ilu rõhutada. Muidugi kui on mõni tähtsam õhtune üritus, siis sellega kaasneb ka pisut tugevam meik. Ilutooted, mida kõige vajalikumaks pean, on päikesepuuder, tavaline puuder, huuleläige ning ripsmetušš. Jumestuskreemi päevasel ajal ei kasuta,” räägib Natalie, et igapäevaselt eelistab ta pigem naturaalset meiki, mille pealekandmine võtab vaid mõned minutid.

Ka oma juukseid Natalie ei värvi, vaid eelistab loomulikku juuksetooni. “Pead pesen kolm korda nädalas, sellest piisab täiesti. Et juuksed oleksid terved, külastan juuksurisalongi iga paari kuu tagant, seda vaid juukseotste lõikamise eesmärgil,” hoolitseb kaunitar oma ilusate kiharate eest korrapäraselt.

Karin Karu