Millised on Charlene Renniti uusimad iluleiud?

28 kommentaari
Millised on Charlene Renniti uusimad iluleiud?

Endine lauljatar, alati särav ja kaunis Charlene Rennit elab juba mõnda aega Abu Dhabis ning töötab restoranide manageerimise firmas nimega Elite RMC, kus tegeleb turundustööga neljale restoranile, kahele lounge´ile ning klubile. Tiheda töögraafiku tõttu pole Charlene aasta jooksul kordagi kodumaale Eestisse puhkama jõudnud. Buduaar uuris naiselt, milliseid ilutooteid ta kasutab ning millised on tema uusimad iluleiud.

Endine lauljatar, alati särav ja kaunis Charlene Rennit elab juba mõnda aega Abu Dhabis ning töötab restoranide manageerimise firmas nimega Elite RMC, kus tegeleb turundustööga neljale restoranile, kahele lounge´ile ning klubile. Tiheda töögraafiku tõttu pole Charlene aasta jooksul kordagi kodumaale Eestisse puhkama jõud-nud. Buduaar uuris naiselt, milliseid ilutooteid ta kasutab ning millised on tema uusimad iluleiud.

“Kõigepealt mainin kohe ära oma kõigi aegade lemmiktoote, milleks on Labello punase läikega rasvahuulepulk, imemagusa maasikamaitsega ning toob esile huule loomuliku puna, samuti on see asendamatu niisutaja,” kiidab Charlene oma absoluutset lemmiktoodet.

“Uusimatest toodetest olen avastanud Givenchy huuleläiked, värv püsib väga hästi peal ja toonide valik on fantastiline. Kindlasti on minu asendamatuks kaaslaseks ka Chaneli põsepuna nr 82 Reflect – imeilus ja loomulik roosakas-oranzikas toon,” lisab Charlene.

“Mis kehahooldusesse puutub, siis avastasin hiljuti Clarins Addition Concentre Minceur Body Shaping Supplement´i. Paar tilka segada oma kehakreemiga, olen seda alles nädala testinud, eks aeg näitab, kas asjal on mõtet või mitte. Ikka tuleb ju vahel uusi ja huvitavaid asju proovida,” leiab naine.

“Aga kõige olulisemad tooted, mis mul alati käepärast peavad olema, on Gucci Envy Me parfüüm, Chanel Inimitable ripsmetušš ning Clarins nr 2 Glossy Natural küünelakk, sest loomulikud ja hoolitsetud küüned on iga naise visiitkaart,” tõdeb Charlene.

 

Karin Karu