Millised on Gwyneth Paltrow`i räpased saladused?

Näitlejatar Gwyneth Paltrow` minevikust leidub mitmeid juhtumeid, kus staari on süüdistatud nii sõprade kui ka poiss-sõbra reetmises.

Näitlejatar Gwyneth Paltrow` minevikust leidub mitmeid juhtumeid, kus staari on süüdistatud nii sõprade kui ka poiss-sõbra reetmises.

Gwyneth Paltrow tekitas hämmastust juunikuus, kui keelas sõpradel ajakirja Vanity Fair ajakirjanikega rääkimast.

”Vanity Fair teeb minust kaaneloo. Kui sinult küsitakse kommentaari, palun ma sul keelduda. Soovitan ka, et sa ei ole enam selle ajakirjaga mingis tegemises,” kirjutas Gwyneth oma kirjas sõpradele.

Vanity Fair toimetaja töötas artikli kallal Gwynethi kõrvalhüppest. Väidetavalt oli näitlejataril 2008. aastal suhe miljonär Jeff Sofferiga. Gwyneth lükkas väite ümber.

Vanity Fair on teatanud, et paljastusjutt naisest ilmub nende ajakirjas õige pea.

Noaga selga lööja?
Viimane kuulujutt ei ole kahjuks ainus omataoline, sest Radar Online`i sõnul leidub naise kapis veel nii mõnigi luukere.

Näitlejatarid Winona Ryder ja Gwyneth olid omal ajal head sõbrannad. Sõprus jäi aga tööle ette. Väidetavalt nägi Gwyneth Winona korteris ”Shakespeare in Love” filmi käsikirja. Seejärel läks Gwyneth filmi produtsentide juurde ning palus rolli endale anda. Gwyneth võitis oma rolliga Oscari ning tema ja Winona pole pärast seda teineteisega suhelnud.

Ka Madonna ja Gwynethi sõprus lõppes kurvalt. Rohkem kui kümme aastat kestnud sõprus sai traagilise lõpu, kui sõbrannad asutasid konkureeriva jõusaaliürituse.

Petja?
Kuulujutud petmisest on Gwyneth`it aastaid kiusanud. Gwyneth`i kihlus Brad Pittiga lõppes ootamatult 1997. aastal. Väidetavalt pettis naine Bradi näitleja John Hannahiga. Ben Affleckit pettis ta aga Viggo Mortenseniga.

Ajakiri Star väitis kunagi, et näitlejataril oli suhe paljulubava kirjanikuga. Kui naise advokaadid ähvardasid ajakirja kohtusse anda, võttis too aga väite tagasi.

Gwynethi lähedane suhe eksmehe Donovan Leitchiga on samuti küsimusi tekitanud. Paari nähti alles koos aega veetmas, kuid naise sõnul on nad vaid head sõbrad.

Tervislikud eluviisid?

Kuulujuttude sõnul šokeeris Gwyneth maikuus Met galaõhtul haisedes higi järele. Allikas avaldas, et naine ei soovi kasutada tavalist deodoranti selle ebatervisliku mõju tõttu tervisele.

Gwyneth vihastas välja ka supermodell Kate Mossi. Nimelt oli Gwyneth öelnud Mossile, et ta teeb trenni, et ei peaks kunagi sama vana nagu Moss välja nägema. Moss viskas seepeale pihutäie friikartuleid Gwyneth`ile näkku ja ütles, et too peaks ”neid neetuid süsivesikuid rohkem sööma!”

Gwyneth on ka mitu korda valetamisega vahele jäänud. Näiteks oma suitsetamise kohta oli tal mitmeid erinevaid variante välja pakkuda.

Gwyneth üritab säilitada muljet, nagu sööks ta väga tervislikult. Eksperdid on aga šokeeritud tema rangest dieedist ja intensiivsest treeningust. Gwyneth`it on kritiseeritud ka seetõttu, et ta ei lase isegi oma lastel teravilju või süsivesikuid süüa.

 

Buduaar.ee