Millised staarid on valetamisega vahele jäänud?

Millised staarid on valetamisega vahele jäänud?

Need staarid on meediale valetamisega vahele jäänud. Valed kogus kokku Iltalehti.fi.

Need staarid on meediale valetamisega vahele jäänud. Valed kogus kokku Iltalehti.fi.

Brad ja Angelina

Kui Brad Pitt oli veel Jennifer Anistoniga abielus, lükkasid tema ja Angelina Jolie ümber kuulujutu, nagu nad oleksid ”Mr.& Mrs. Smith” filmivõtete käigus armunud.

Aastaid hiljem rääkis Angelina, et tema ja Bradi lapsed hindavad veel kunagi antud filmi väga kõrgelt. ”Paljud meie seast ei saa näha filmi, mille võtete käigus nende ema ja isa armunud on.”

Fergie ja Josh Duhamel

Ansambli Black Eyed Peasi laulja Fergie väitis aasta alguses, et ta ei ole sedapsi. Ka tema kaasa Josh Duhamel kinnitas reporteritele sama. Peagi kuulutas Fergie aga Twitteris, et varsti on nad kolmekesti.

Kim Kardashian

Kim Kardashian oli 2006. aastal mõnda aega suhtes näitleja/räppari Nick Cannoniga. Kim jäi mehele valetamisega vahele: tõsielustaar väitis Nickile, et pole oma endise poiss-sõbra Ray J-ga seksivideot teinud. Hiljem tuli seksivideo aga avalikkuse ette.

Chris Brown

R&B laulja Chris Brown rääkis Larry Kingi jutusaates, et pole oma endist tüdruksõpra Rihannat väärkohelnud. Samuti valetas ta, et tal pole vägivaldset tausta.

Jennifer Lopez

Jennifer jäi vahele oma ea kohta valetamisega. Ta väitis, et on sündinud 1970. aastal, kuni temalt ja ta tolleaegselt poiss-sõbralt P. Diddylt küsiti ööklubis aset leidnud tulistamise kohta. Laulja pidi tunnistama politseile, et on sündinud aasta varem.

 

Buduaar.ee